Resveratrol 250mg 60 tabliet Zobraziť väčšie

Resveratrol 250 mg

1967

Nový produkt

kvalita výroby

Predtým 42 €

 

V nasledujúcej dodávke

35,00 €

Pridať k obľúbeným

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1,00 € Až do 2,00 €
3 1,00 € Až do 3,00 €
4 1,00 € Až do 4,00 €
5 1,00 € Až do 5,00 €

Resveratrol :.Najúčinnejšia a najlepšie skúmaná rastlinná živina pre udržanie a ochranu zdravia  

  • Podporuje zdravie hrubého čreva
  • Ako všetky prírodné silné antioxidanty, ktoré chránia DNA
  • Obnovuje úroveň glutatiónu (nášho najdôležitejšieho antioxidantu),
  • Zvyšuje hladinu chinon reduktázy (pečeň používa tento enzým na detoxikovanie karcinogénov)
  • Podporuje zdravie prostaty
  • Funguje ako prospešný fytoestrogén
  • Je dokázané, že znižuje hladinu LDL (zlý cholesterol) oxidáciu
  • Zlepšuje hojenie kožných rán  

Čo je Resveratrol?

zdroj pre resveratrol 

Resveratlol sa vyrába z šupiek z vylisovaného hrozna 

Nachádza sa v hrozne a víne, Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý obsahuje počet zdravotných výhod, ako sú antivírusové, neuroprotektívne, anti-agstárnutie, protizápalové a život predlžujúce účinky.  

Resveratrol je ochranná látka produkovaná z červeného hrozna a niektorých ďalších rastlín ako obrana proti parazitom. Kým červené víno ​​predtým obsahoval 8 až 10 mg resveratrolu na liter, dnes je bohužiaľ takmer žiadny resveratrol v červenom víne, vzhľadom k širokému používaniu pesticídov. Nám sa však podarilo nájsť zdroj farmaceutického resveratrolu, ktorý sme extrahovali priamo z červeného hrozna, ten si zachováva prirodzenú rovnováhu všetkých jeho účinných látok: polyfenolov, flavonoidov, anthokyanidiny a oligoproanthocyanidins (OPC). , To je potom obohatený o resveratrol extrahovaný z rastlín Polygonum suspidatum (Krídlatka japonská)

 Prečo by ste mali vziať Resveratrol

 Resveratrol je geniálne riešenie s vekom pribúdajúcich, zdravotných problémov súvisiacich s:  

Zdravie srdca:  Svetová zdravotnícka organizácia ukazuje, že resveratrol bezmocne znižuje kardiovaskulárne riziko o 40 %! Resveratrol je účinnejší ako vitamín E je ochrana proti širšiemu spektru voľných radikálov, aby sa zabránilo oxidácii lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL). Inhibuje agregáciu krvných doštičiek tým, že blokuje pôsobenie trombínu a niekoľko ďalších faktorov agregácie. To podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje a rozťahuje tepny. Znižuje hladinu triglyceridov a cholesterolu, ako aj vnútorné hypertenzné činidlá endotelín-1

Zdravie mozgu: Predbežné štúdie ukazujú, že resveratrol podávaný iba, a v kombinácii s ďalšími antioxidantmi, chránia mozog pred oxidačným stresom. Je známe, že oxidačný stres hrá hlavnú úlohu vo väčšine neurodegeneratívnych ochorení.

Zápal: V poslednej dobe čínské štúdie ukázali, že pri injekcii ihneď po poranení, je resveratrol rovnako účinný ako lieky, prednizón na ochranu proti zápalu miechy, ale aj ďalšou výhodou, antioxidačnej ochrany. Štúdie u potkanov vopred doplnené o resveratrol po dobu 21 dní ukázali zlepšenie prognózy a zníženie trvalých následkov mŕtvice.

Dlhovekosť: Podľa štúdie, ktorú robili na Harvard Medical School, Resveratrol aktivuje gén dlhovekosti v niektorých kmeňov kvasiniek a predlžuje dĺžku života o 70%! Funguje to rovnako ako obmedzenie kalórií (jediný vedecky osvedčený spôsob, ako zvýšiť dlhovekosť) aktiváciou SIR gény. Výskum k dnešnému dňu bol obmedzený na kvasinky, muchy a hlíst, ale stojí za to poznamenať, že ľudia tiež majú tieto gény.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Servírovací Veľkosť:  1 tableta porcií v balení:  60

Množstvo v jednej porcii: • Trans-Resveratrol 250 mg (od Polygonum suspidatum extrakt koreňa)

Ostatné zložky:  Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, oxid kremičitý, magnéziumstearát, sodná soľ kroskarmelózy, zeleninový povlak. 

Čistá hmotnosť:  73,02 g

Vegan Product

Užívajte jednu (1) tabletu dvakrát denne.

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak je bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý.

Vedľajšie účinky.

Vzhľadom k tomu, že bolo veľmi málo štúdií vykonávaných na resveratrol u ľudí, lekári stále nemôže potvrdiť žiadne výhody, a oni nevedia, čo ovplyvňujú tieto doplnky čo môžu mať na ľudí v dlhodobom horizonte. Doterajších štúdiách neboli objavené žiadne závažné vedľajšie účinky, dokonca aj keď je resveratrol prijatý vo veľkých dávkach.

Avšak, Resveratrol doplnok môže interagovať s riedením krvi, ako je warfarín (Coumadin) a nesteroidné protizápalové lieky, ako je aspirín a ibuprofén, čím sa zvyšuje riziko krvácania.

resveratrol z hrozna

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Jana
2015-04-17

Balenie

Potrebujem väčšie balenie?

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Resveratrol 250 mg

Resveratrol 250 mg

kvalita výroby

Predtým 42 €

 

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii