COLLAGEN 750mg 120 kapsúl Zobraziť väčšie

COLLAGEN Biovea

1514

Nový produkt

COLLAGEN 750 mg 120 kapsúl. Collagen Biovea zvyšuje pohyblivosť v podmienkach, ako je  artritída, kĺby, anti-stárnutie. Redukuje známky stárnutia tým, že udržuje pružnosť pokožky.

kvalita výroby    

  Predtým 32 €-

V nasledujúcej dodávke

24,00 €

Pridať k obľúbeným

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 2% Až do 0,96 €
3 3% Až do 2,16 €
4 4% Až do 3,84 €
5 5% Až do 6,00 €

COLLAGÉN

  • Redukuje známky starnutia tým, že udržuje pružnosť pokožky.
  • Zlepšuje nechty a folikuly vlasov.
  • Zvyšuje pohyblivosť v podmienkach,  ako je artritída a bolesti kĺbov.
  • Dodáva kĺbovej chrupavke jej  typické vlastnosti - pevnosť,  pružnosť, (mazivo).
  • Zachováva, vytvára a dopĺňa  svalovú hmotu. 

Čo je kolagén ?

kollagén na kĺby a pokožku   kolagenové vlákna

Kolagén je vláknitý štrukturálny proteín, ktorý tvoria biele vlákna (kolagénove vlákna) kože, šľachy, kosti, chrupavky, a všetky ostatné spojivové tkanivá. Je tiež zistené že je rozptýlený v géloch tela ktoré poskytujú vystuženie, ako je napríklad v sklovci oka. Inými slovami, kolagén je prirodzený proteín, ktorý tvorí väčšinu podpory ľudského tela a je základnou látkou spojivového tkaniva. Jedná sa o vláknité spojivové tkanivá, ktoré držia naše telo pohromade. Kolagén je prítomný vo všetkých mnohobunkových organizmov.

Kolagén dáva rôznym orgánom a tkanivám, ich pevnosť a elastické vlastnosti. Dvadsaťpäť percent suchej hmotnosti proteínu ľudského tela je kolagén. Sedemdesiatpäť percent našej pokožky je z neho, a celkovo - asi tridsať percent celého nášho tela je kolagén. Kolagén je  prirodzenou súčasťou šliach, väzov, kĺbov, svalov, vlasov, kože a životne dôležitých orgánov.

 Prečo brať kolagén.

• Artritída: Aby osteo-artritída mohla byť účinne liečená, musia chrupavky a synoviálne tekutiny v kĺboch byť chránené proti ďalšiemu ničeniu. Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná pre mazanie kĺbu. Inhibuje tiež voľné radikály enzýmy a autoimunitné procesy, ktoré poškodzujú kĺbové chrupavky a odstraňuje upchávanie ciev vedúcich ku kĺbu. Proteín kolagénu pomáha telu zotaviť sa prirodzene v záujme regenerácie chrupaviek a pre zdravú funkciu kĺbov. Starnutie a trauma narušuje schopnosť tela využívať svoje vlastné chondroprotektívne látky, čo vedie k epidémii artritídy po celom svete.

Anti-starnutie: Produkcia kolagénu v tele rapídne klesá so zvyšovaním veku. Tento proces, kedy dochádza ku klesaniu objemu kolagénu je tajný a pomerne zákerný. Celý proces začína v  polovici dvadsiatych rokov, naberá rýchlosť pri našich tridsiatich a štyridsiatich rokoch a straty kolagénu sú ešte výraznejšie v našich päťdesiatich a šesťdesiatich rokoch. Nedostatok kolagénu, resp. jeho nevhodné využitie našim telom spôsobuje zrýchlenie procesu starnutia. Okrem mnohých   štruktúrnych   vlastností   kolagénu,   slúži   ako hlavný   katalyzátor   pre   rast   a   opravu   takmer   všetkých   telesných   tkanív .  Mnoho rôznych   chorôb súvisiacich so starnutím   sa spája s nedostatočnými telesnými zásobami tejto   životne   dôležitej bielkoviny,   alebo   poruchy   v  samom  kolagéne.

 Aj vedecké štúdie poskytli dôkazy, ktoré podporujú činnosť kolagénu?

 Klinické štúdie preukázali, že kolagén znižuje zápal. V jednej kontrolovanej štúdii 60 pacientov s ťažkou reumatoidnou artritídou sa podával tento kolagén. Podávali ho po dobu troch mesiacov a zažili jemné zníženie opuchov kĺbov až o 30%.

 Výsledky prieskumu z kliniky Medical Clinic of the University of Würzburg, Nemecko z 1995 ukazujú, že pri dlhodobej spotrebe užívania kolagénu sa zvyšuje stabilita a odolnosť proteínových štruktúr. To vedie k zlepšeniu kvality krehkých nechtov a zlepšeniu kvality vlasov. Skúšky Harvard Medical School dokázali, že 100 percent čistého kolagénu živí a podporuje spojivové tkanivá. Výsledky výskumu fyziológov Dr Oesser a profesor Seifert z Kiel Univerzity, ktoré boli zverejnené pred dvoma mesiacmi, poukázali prvýkrát, že kolagén hrá dôležitú úlohu vo výžive tkaniva chrupavky.

 Dielo profesora R. Moskowitz, riaditeľa Arthritis Institute of the University of Cleveland a prezident Medzinárodnej spoločnosti pre výskum osteoartrózy ponúka ďalší dôkaz o účinnosti kolagénu v liečbe osteoartrózy. Moskowitzov výskum preukázal, že kolagén viedol k výraznému zníženiu bolesti a zlepšenie pohyblivosti kĺbov u ľudí, ktorí trpia osteoartrózou.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Počet dávok v balení: 120

 Množstvo v jednej porcii: • Kolagén 750 mg

Ostatné zložky: želatína, magnézium stearát, oxid kremičitý, ryžová múka

Užívajte jednu kapsulu 1x pred spaním na lačný žalúdok s veľkým pohárom vody.

 

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte v chladnom a suchom mieste.

Kolagén je skleroproteín, extracelulárna, vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív. Tvorí 25 – 30 % všetkých proteínov v tele cicavcov a je zložkou medzibunkovej hmoty v podobe kolagénových vláken. V súčasnosti poznáme najmenej 27 rozdielnych typov kolagénov.

  kolagenové vlákno kolagen a kĺby

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Denisa D
2015-04-02

Collagen

Musím povedať že ho vrelo odporúčam. Dobrá vena na to množstvo.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

COLLAGEN Biovea

COLLAGEN Biovea

COLLAGEN 750 mg 120 kapsúl. Collagen Biovea zvyšuje pohyblivosť v podmienkach, ako je  artritída, kĺby, anti-stárnutie. Redukuje známky stárnutia tým, že udržuje pružnosť pokožky.

kvalita výroby    

  Predtým 32 €-

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii