PYCNOGENOL® 50mg 60 kapsúl Zobraziť väčšie

PYCNOGENOL ® 50 mg 60 kapsúl

1575

Nový produkt

PYCNOGENOL ® 50 mg 60 kapsúl. PYCNOGENOL – cholesterol, cukrovka, alergie, astma,pleť, plodnosť, cholesterol, zápaly, kognitívne funkcie...

kvalita výroby

Výrobok má schválenie UVZ SR   

Predtým 53,95 € 

Na sklade

45,90 €

Pridať k obľúbeným

Pycnogenol ®

Zlepšená cirkulácia je obzvlášť cenná pre fajčiarov, diabetikov, obete cievnych mozgových príhod, arthritics, ženy užívajúce perorálnu antikoncepciu.

 • Podporuje zdravú rovnováhu cholesterolu v krvi
 • Pomáha regulovať hladinu cukru v krvi
 • Podporuje  kognitívne funkcie u detí a starších osôb
 • Redukuje oxidatívne poškodenie životne dôležitých tkanív
 • Inhibuje enzýmy, ktoré spôsobujú zápal

Pomáha pri:  

 • astme
 • starostlivosti opleť
 • menštruačných poruchách
 • plodnosti
 • športovej vytrvalosti
 • zlepšuje krvný obeh
 • blokuje produkciu histamínov ( alergie )

pycnogenol

 

Vedecké dôkazy o jeho Antioxidačnej kapacite a ochranné pôsobenie na cievny systém  boli uverejnené v renomovaných vedeckých časopisoch. Ďalšie zverejnené výsledky ukázali, Pycnogenol ® a  jeho blahodarné účinky pri cukrovke, riadenie cholesterolu, zápaloch , astme, starostlivosť o pleť, menštruačné poruchy, plodnosť, športová vytrvalosť a kognitívne funkcie u detí a starších osôb.

 Čo presnerobí Pycnogenol ®?

 Pycnogenol ® je najúčinnejší proti známym  prírodným voľným radikálom. Ako taký, znižuje oxidačné poškodenia životne dôležitých tkanív. Dodatočné laboratórne  štúdie ukázali, Pycnogenol ® ako 2 krát účinnejší ako vitamín E ako antioxidant. A na rozdiel od prakticky všetkých ostatných diétnych antioxidantov, Pycnogenol ® zrejme prechádza hematoencefalickou  bariérou pre ochranu životne dôležitého mozgu a nervového tkaniva pred oxidáciou. Pycnogenol ® inhibuje enzýmy, ktoré spôsobujú zápal. Znižuje produkciu histamínu, a tým pomáha výstelke ciev odolať útokom mutagénov, ktoré môžu spôsobovať problémy kardiovaskulárneho systému. Obnovuje kapilárne integrity a zlepšuje krvný obeh, čo je o niečo jednoduchšie  pre každú bunku, pre prísun potravín, ktoré potrebuje.

  Zlepšená cirkulácia je obzvlášť cenná pre fajčiarov, diabetikov, obete cievnych mozgových príhod, arthritics, ženy užívajúce perorálnu antikoncepciu, a osoby s opuchmi, edematózne  nohy. Pycnogenol ® má jedinečnú schopnosť viazať sa na kolagénne vlákna. Pomáha obnoviť ich Crosslinks zvrátiť niektoré poškodenie v starých zraneniach a zaútočiť  proti voľným radikálom. Pycnogenol ® obmedzuje aj tvorbu prírodných enzýmov, ktoré vaše telo vyrába a ktoré rozkladajú kolagén. Všetky bunky v ľudskom tele sú zlepené s kolagénom. Pri  obnove kolagénu, Pycnogenol ® pomáha vrátiť pružnosť kože, kĺbom, cievam, kapiláram a v ďalších tkanivách. Pycnogenol ® je vyrábaný overeným výrobným procesom po správnej  poľnohospodárskej praxe (GAP) a správnej výrobnej praxe (GMP). Pycnogenol ® predstavuje prírodnú zmes geneticky naprogramovaný konštantných proporcií bioflavonoidov, vrátane katechín, epicatechin, taxifolin,  monoméry, diméry katechín a epicatechin, oligomérne procyanidnins fenolové kyseliny a ovocie, ako sú ferulová kyseliny a kyselina kávová.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka: 50 mg

Balenie: 60 kapsúl

Zloženie kapsuly: Pycnogenol ® 50 mg

Ostatné zložky: ryžová múka, želatína, celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Ako doplnok stravy pre dospelých,  1 alebo 2 kapsule denne, najlepšie s jedlom.  

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte v chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento výrobok v prípade, že bezpečnostný uzáver na fľaši, je rozbitý. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Pycnogenol

pycnogenol    účinok pycnogenolu

Pycnogenol.

 

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
uživateľ
2015-09-08

pycnogenol

Skutočne dobrý.

úroveň 
MUDr.
2015-04-09

Máte najlepší Pyknogenol

Potrebujem ho.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

PYCNOGENOL ® 50 mg 60 kapsúl

PYCNOGENOL ® 50 mg 60 kapsúl

PYCNOGENOL ® 50 mg 60 kapsúl. PYCNOGENOL – cholesterol, cukrovka, alergie, astma,pleť, plodnosť, cholesterol, zápaly, kognitívne funkcie...

kvalita výroby

Výrobok má schválenie UVZ SR   

Predtým 53,95 € 

Napíšte hodnotenie

3 iné produkty v danej kategórii