POLICOSANOL 10mg 60 Softgels Zobraziť väčšie

POLICOSANOL

1576

Nový produkt

POLICOSANOL 10 mg 60 Softgels. Policosanol je prírodný produkt, ktorý blokuje hladinu cholesterolu!

   

Stará Hodnota 32,11

Čaká sa na novú šaržu

19,95 €

Pridať k obľúbeným

Policosanol: Od prírody znižuje a blokuje hladinu cholesterolu!

  • Podporuje srdce a zdravú cirkuláciu
  • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi
  • Efektívnejšie a oveľa bezpečnejšie, ako anti-cholesterol lieky
  • Zlepšuje prekrvenie mozgu a končatín

cholesterol

 

Čo je Policosanol?  

Policosanol je jedným z najsľubnejších doplnkov stravy v nedávnej histórii. Jedná sa o kombináciu s dlhým reťazcom, mastných alkoholov (žiadna biologická podobnosť na etanol), ktoré sú izolované a rafinované z ryžového vosku. Octacosanol je najdôležitejší z týchto izolovaných alkoholov, nasleduje ďalších sedem prominentných vysoko alifatických (otvorená štruktúra reťazcov) alkoholov. Tento unikátny extrakt bol pôvodne skúmaný na Kube, ako liek na znižovanie cholesterolu a je schválený pre liečbu vysokého cholesterolu v asi v dvoch desiatok krajín.

Ako to funguje?  

Zdá sa že Policosanol, spomaľuje syntézu cholesterolu v pečeni a zvyšuje pečeňové reabsorpcie lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL). Policosanol tiež bolo preukázané, že zvyšuje hladiny lipoproteínov s vysokou hustotou (HDL).  

Vysoká úroveň hladiny cholesterolu v krvi, zvyšuje pravdepodobnosť vzniku zdravotných problémov, ako sú ochorenia srdca. Existuje päť typov cholesterolu, ale je to HDL a LDL cholesterolu, na ktoré sa pozeráme v hodnotení potenciálu pre ochorenie.  

HDL, označovaný ako "dobrý" cholesterol, má schopnosť vyčistiť zastavaný cholesterol z ciev, a pomáha v jeho odstraňovani z tela. LDL, "zlý" cholesterol, je spojený s ochorením srdca, a podieľajú sa na tom mastné usadenín na stenách tepien, známych ako ateroskleróza alebo "kôrnatenie tepien". Nedávny výskum ukazuje, že nízke hladiny HDL sú silným prediktorom kardiovaskulárnych ochorení.  

Jednou z dôležitých aktivít Policosanolís je znížiť hojnosť buniek v tepnách tým, že inhibuje oxidáciu LDL. Oxidovaný LDL je nebezpečný. Podporuje zničenie ciev tým, že vytvorí chronickú zápalovú reakciu. Oxidované LDL môže tiež vyvolať enzýmy metaloproteinázy. Tieto enzýmy podporujú deštrukciu krvných ciev, čiastočne zasahovali ako ochranný efekt s HDL. Zdravé cievy sú lemované s hladkou vrstvou buniek, ktoré umožňujú krvi prejsť bez odporu. Nezdravé tepny zahltené s bunkami, spôsobujú zúženie krvného priechodu a nakoniec blokovanie prietoku, čo môže viesť k infarktu.

Prečo by ste mali brať Policosanol?

Cholesterol: Štúdia porovnávala 5 mg dávku Policosanolu k tomu simvastatínu, po dobu 8 týždňov. Policosanol znížený LDL cholesterolu o 21,1%, simvastatín o 26%. Ďalšie porovnávacie štúdie ukázali, že 20 mg Policosanolu znižuje agregáciu krvných doštičiek, rovnako účinne ako 100 mg kyseliny acetylsalicylovej.

Srdce a kardiovaskulárne zdravie: Policosanol znižuje riziko trombózy, zlepšuje krvný obeh v mozgu a v končatinách, keď je obeh znížený plakom. Zlepšuje kapacitu aerobiku, výkon na bežeckom páse a môže prípadne zlepšiť sexuálny život kardiovaskulárnych pacientov. Na rozdiel od liečiv, pozoruhodne bez vedľajších účinkov.

Ateroskleróza: Policosanol je účinný aj pri prerušovanej klaudikácie, blokovanie v dôsledku aterosklerózy, zmierňovanie príznakov o polovicu. Koľko je ho potrebné vziať?  Existuje veľa klinických štúdií o Policosanol zahŕňajúce viac ako 30.000 predmetov. Policosanolís účinnosť je závislá na dávke. Pre niektorých ľudí, 5 mg denne bude stačiť. Dávka 10 mg denne bude všeobecne nižšiu hladinu LDL cholesterolu o 20-25% po 6 až 8 týždňoch a dávka 20 mg zníži ho o 25-30%. V rovnakej dobe, "dobré" HDL cholesterolu zvyšuje o 15 až 25%, podstatne zlepšiť HDL: pomer LDL.

Denná dávka: 1 Softgel

Porcií v balení: 60

Množstvo v jednej porcii: • Policosanol: 10mg

Ostatné zložky: želatína, sójový olej, glycerín.

Alergénov Informácie: Obsahuje sójové zložky.

Pre dospelých, vezmite jednu 1 až 2 kapsule denne, najlepšie s jedlom.
 

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčia, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Skladujte v chladnom, suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ bezpečnostná pečať na fľaši je poškodená. Výživový doplnok nesme byť náhradou pestrej stravy.

Cholesterol v pečeni.

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Stano
2015-08-04

Na cholesterol

Najlepšie riešenie.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

POLICOSANOL

POLICOSANOL

POLICOSANOL 10 mg 60 Softgels. Policosanol je prírodný produkt, ktorý blokuje hladinu cholesterolu!

   

Stará Hodnota 32,11

Napíšte hodnotenie

3 iné produkty v danej kategórii