L- ARGININE 500mg 100 kapsúl Zobraziť väčšie

L- ARGININE

1163

Nový produkt

L- ARGININE 500 mg 100 kapsúl. L arginin pomáha znižovať krvný tlak, zdravé sexuálne funkcie - erekcia, L arginin to je lepší imunitný systém, kardiovaskulárne  zdravie... Farmaceutická čistota produktu.

kvalita výroby

Výrobok má schválenie UVZ SR.

Predtým 32 €-

V nasledujúcej dodávke

30,00 €

Pridať k obľúbeným

L-arginín

 • Napomáha optimálnemu hojeniu ( hojenie) rán
 • Uľahčuje získanie svalovej hmoty a  zároveň obmedzuje  ukladanie tuku
 • Pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu
 • Usporiadateľ - pre kardiovaskulárne  zdravie
 • Zvýšenie produkcie rastového hormónu  (svalových buniek)
 • Antioxidant
 • Podporuje imunitný systém atď.
 • Podporuje zdravé sexuálne funkcie  ( erekciu )
 • Pomáha znižovať krvný tlak.

Čo je L-arginín a čo vedecké štúdie poskytujú dôkazy na  jeho podporu ?

l arginin a cievy

L-arginín je nevyhnutné na realizáciu mnohých fyziologických procesov. Medzi tieto fyziologické procesy patria  zvýšenie produkcie rastového hormónu, odstránenie toxických odpadových produktov z tela, imunitný  systém a obranyschopnosť. Vzhľadom k tomu, L-arginín je prekurzorom oxidu dusnatého, ktorý je zodpovedný za vasodilataciu čo je často používané pre podporu zdravej sexuálne funkcie.

V poslednom čase, doplnky stravy obsahujúce L-arginín sa stali populárne vďaka oxidu Arginínu, čo  je schopnosť výroby oxidu, schopnosť hľadať si potravu zdarma - radikály, rovnako ako jeho schopnosť pre signál svalových buniek, uvoľňovanie rastového hormónu, podporuje zdravú hladinu cholesterolu a zvyšujú metabolizmus tukov. L-Arginín pomáha regulovať množstvo soli v tele. Z tohto dôvodu  by malo byť v záujme konkurencie kulturistov, ako udržať vodu v koži, ktorú môže človek vidieť  hladkú, nafúknutú a vyblednutú. Schopnosti zachovania dusíka L-arginínu sú dobre známe  v kulturistike a vedeckej obce. L-Arginín je tiež dôležitý pre rast svalov kvôli jeho vazodilatačnéj schopnosti, rovnako ako jeho schopnosť podieľať sa na syntéze bielkovín.

Kto potrebuje L-arginín a aké sú príznaky nedostatku?

Všetky populácie potrebujú predovšetkým L-Arginín pri raste detí, športovci, obézny alebo ľudia s nadváhou a staršie osoby. U dospelej populácie je L-arginín považovaný za nie-esenciálnu  aminokyselinu. Pre deti, naopak, L-Arginín je nevyhnutný k obrane a rozvoju dospievajúceho imunitného systému.

Osoby, ktoré utrpeli  zranenia môžu ťažiť z vlastnosti L-arginínu, ako požiadavka na L-arginín sa zvyšuje v dobách ublíženia na zdraví a následnom liečení. Osoby, ktoré trpia  nízkym sexuálnym zdravim, môžu tiež profitovať z užívania L-Arginínu vďaka jeho vlastnostiam. L-arginín sa bude starať o zvýšenie priemeru ciev, čo umožňuje zvýšenie  prietoku krvi v zúženej oblasti.

 L-arginín prináša výhody pre ťažko trénujúcich športovcov. Doplnenie s L-Arginín môžeme posilniť imunitný systém, a tým umožniť športovcom trénovať tvrdšie a vyhnúť sa škodlivým účinkom pre menšie zdravotnéproblémy spojené s pretrénovania. Športovci, ktorí ukončili užívanie androgénny alebo produktov pre svalovú hmotu môžu využiť doplnkové L-arginín, pretože steroidy často vedú k hypertenzii, a hromadeniu zlého cholesterolu. S L-arginínom bolo preukázané, že pomáha zvrátiť tieto podmienky. Vďaka L-Arginines  schopnosť zvyšovať hladinu rastového hormónu, jeho schopnosť podporovať oxidáciu tukov, jeho schopnosť znižovať krvný tlak, a jeho schopnosť znižovať arteriálny plak. Ako doplnk L-arginín sa osvedčil predovšetkým u obéznych osôb !!!

 Koľko L-arginínu by ste mali prijať, a sú tu nejaké vedľajšie účinky?

 U osôb so srdcovými alebo psychiatrickým ochorením, by sa mali poradiť so svojím lekárom pre doplnenie s L-arginínom. S akýmkoľvek obsahom aminokyselín v produktoch, je možnosť predávkovania.  Dávkovanie veľkého množstva L-arginínu môže spôsobiť hnačku, slabosť a nevoľnosť. Jasné pokyny dávkovania ešte neboli stanovené, a tak je najlepšie to, čo je známe  ako "tolerancia mapovanie".

Mapovanie:

Vezmite malé dávky na jeden týždeň, a sledujete, výhody a vedľajšie účinky a dávku môžete zvýšiť až do maximálneho prospechu s minimálnymi vedľajšími účinkami. Postupom času sa výsledky vyrovnajú a budete mať optimálnu dávku. Tento proces je podobný "mapovaniu receptov" pre kulturistov, ktorí užívajú inzulín a steroidy s mnohými proteín prášky na trhu, sú obohatené o aminokyseliny, vrátane L-arginínu. S ohľadom na túto skutočnosť, treba venovať osobitnú pozornosť tomu, ako veľa L-arginínu ste konzumácii zo  zdrojov. Ak sa necítite pohodlne po vyššie uvedenom postupe, je vždy lepšie riadiť sa pokynmi, ako je predpísané na výrobcom.

Upozornenie:

Tehotné ženy, osoby trpiace schizofréniou by nemali používať L-arginín v tabletkovej forme. Je kontraindikovaný aj pri opare.

Zdroje arginínu

 • slnečnicové a sezamové semená
 • pšeničný chlieb
 • hnedá ryža
 • ovsená kaša
 • orechy
 • čokoláda

 logoMáme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka: 500mg

Balenie: 100 kapsul

Zloženie kapsule:• L-arginín 500mg

Ostatné zložky: Celulóza, ryžová múka, stearan horečnatý.

Alergén informácie: Neobsahuje žiadne mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, pšenica, sója, umelé farbivá, príchute ani  konzervačné látky.

Čistá hmotnosť: 70 g

Vegan produkt.

Užívajte jednu (1)  kapsulu denne na lačný žalúdok
 
Upozornenie: Nepoužívať pre deti, diabetikov alebo  osoby s herpes. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sas lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujtev chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento doplnok, ak bezpečnostná pečať na fľašije poškodená. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

cievy

L arginin čistí a vracia cievam pružnosť.

Video pojednáva o účinkoch l arginínu ako antioxidantu a jeho účinok na kardiovaskulárny systém.

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Franta
2015-04-09

Števo

Mne pomohol. Super erekcia a ešte mi prestali oadať vlasy.

úroveň 
Denisa D
2015-04-02

L arginin a krvný tlak.

Pri úžívaní jednej tablety denneTarky a tlaku 165/140 mmHg som doplnil svoje telo o l arginín. Po roku užívaniea 1 tablety L arginínu denne spolu s Tarkou mám tlak 120/80mmHg. Som maximálne spokojný.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

L- ARGININE

L- ARGININE

L- ARGININE 500 mg 100 kapsúl. L arginin pomáha znižovať krvný tlak, zdravé sexuálne funkcie - erekcia, L arginin to je lepší imunitný systém, kardiovaskulárne  zdravie... Farmaceutická čistota produktu.

kvalita výroby

Výrobok má schválenie UVZ SR.

Predtým 32 €-

Napíšte hodnotenie

1 iné produkty v danej kategórii