OMEGA-3 RYBÍ OLEJ 1200 mg 100 softgels Zobraziť väčšie

OMEGA 3

5628

Nový produkt

OMEGA 3 RYBÍ OLEJ 1200 mg 100 softgels. Omega 3 Rybí olej : Nevyhnutný pre zdravie srdca a ciev.

kvalita 

Stará cena 26,50 €

V nasledujúcej dodávke

19,95 €

Pridať k obľúbeným

Omega 3 Rybí olej : Nevyhnutný pre zdravie srdca a ciev

 • Inštrument v regulácii zápalu, krvného tlaku, tučnotou, produkcii hormónov, pre činnosť imunitného a centrálneho nervového systému
 • Štúdie naznačujú, že hyperaktivity Attention Deficit Disorder (ADHD), môže byť. spojený s nedostatokom omega-3.
 • Vedci si myslia, že omega-3 môže pomôcť zabrániť rakovine prsníka, prostaty a hrubého čreva.
 • Bolo preukázané, že zníženie zvýšenej hladiny v sére triglyceridov.
 • Nedostatok omega-3 môže byť tiež spojené s depresiou.
 • Dôležité pre dojčatá (a vyvíjajúci sa zárodok) pre správny vývoj mozgu a očnej sietnice.
 • Nedostatky sa zistili aj u ľudí, ktorí majú alergie, astma a kožné ochorenia ako sú ekzémy a lupienkoa.
 • Podporuje kardiovaskulárne zdravie znížením krvného tlaku, relaxuje krvné cievy a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • Môže tiež k zníženiu bolesti pre osoby trpiace reumatoidnou artritídou.
 • Môže byť užitočný pre príznaky Crohnovej choroby.

omegy 3 rybí olej

Čo je to Omega-3?

Existujú dva typy tukov, omega-3 a omega-6, ktoré sú nevyhnutné pre ľudské zdravie. Priemerný Američan spotrebuje príliš veľa omega-6 tukov v potrave, zatiaľ čo ale spotrebuje veľmi nízku hladinu omega-3. Ideálny pomer omega-6 k omega-3 mastných kyselín, je 1: 1. Naši predkovia sa vyvíjali po milióny rokov na tomto pomere. Dnes sa však, náš pomer omega-6 k omega-3 v priemere od 20: 1 do 50 :! 1 Zďaleka najlepší typ omega-3 mastných kyselín sú tie, ktoré sa nachádzajú v rybách. Omega-3 v rybách je vysoký v dvoch mastných kyselín a má zásadný význam pre ľudské zdravie, DHA a EPA. Tieto dve mastné kyseliny sú rozhodujúce v prevencii mnohých ochorení. Ľudský mozog tiež silne závisí na DHA - nízka hladina DHA, ktorá bola spojená s depresiou, schizofréniou, stratou pamäti, a vyššie riziko vzniku Alzheimerovej choroby. Výskumníci teraz tiež zistili prepojenie nedostatočného príjmu týchto omega-3 tukov u tehotných žien čo vedie k predčasnému pôrodu a nízkej pôrodnej hmotnosti, a hyperaktivite u detí. Je smutné, že keď jete čerstvé ryby, či už z oceánu, jazier a potokov, alebo liahne už nie sú odporúčané. Hladina ortuti vo všetkých rybách terajší hit, nebezpečne vysokej úrovne po celom svete a riziko tejto ortuti pre vaše zdravie teraz prevažuje nad omega-3 dávkami rýb. Rutinná spotreba rybieho oleja, však, je veľmi odporúča ako kľúčová zložka pre svoje zdravie. Rybí olej obsahuje najvyššiu úroveň najlepších omega-3 mastných kyselín - tie, ktoré sú EPA a DHA mastné kyseliny. -,

A, ako je to v čistej forme, nepredstavuje ortuť riziko čerstvých rýb

Odkiaľ pochádzajú naše omega-3?

Náš Rybí olej je odvodený primárne od sardinky (Sardina / Sardinely 9 rôznych čiastkových Názvoch druhov) a sardelami (engraulidae pod 8 mien rôznych čiastkových druhov) Niekedy aj Makrela je tiež používaný. V čase, Salmon (Salmo / lososovité ryby 8 rôznych sub. druhov) sa používa na úpravu obsahu DHA nahor a Herring (Clupea / Clupedidae 6 z 11 poddruhov) sú používané na vzácnych príležitostiach k zvýšeniu úrovne EPA. Všetky ryby použité pre oleje v našich produktoch sú chytení v hlbokých chladných vodných kanálov v Severnom Atlantiku a Tichého oceánu. Použitý rybí olej pochádza z "rybieho tuku", ktorý je primárne nájdený v tele. Náš rybí olej je zaručené, že obsahuje 18% EPA a 12% DHA za softgel. Navrhovaná CRN monografie pre rybí olej plánuje umožniť omega 3 nárok iba na týchto dvoch mastných kyselinách. Iné ako EPA (180 mg) a DHA (. 120 mg) celkovej Omega 3 mastné kyseliny sú približne 63 miligramov na softgel

Zárukou čistoty : Špecifikácie ortuti v WFM rybom oleji je maximálne 0,005 ppm alebo 0,005 mg / kg. Tam je jeden gram rybieho oleja v každej softgel takže množstvo ortuti na softgel je zaručené, že bude menej ako 0.000005 mg. Ppm bude vždy 0,05 ppm náplňového materiálu. Molekulárne spracovanie destilácie WFM rybieho oleja odstránia všetky Dioxíny, ktoré môžu byť v oleji. Obsah Dioxín sa meria v komplikovanom TEQ systéme a WFM rybí olej je zaručené, že spĺňajú všetky normy USA a všetky nové náročné EÚ (Európska únia) štandardy. EÚ normy sú najťažšie na svete. (Typicky, Dioxíny sú väčším problémom v rybom oleji z pečene, pretože nemôžu byť molekulárno destilované tak dôkladne)

Upozornenie :

 • Ak ste tehotná alebo dojčenia sa poraďte so svojím zdravotníckym pracovníkom pred použitím rybieho oleja
 • Omega-3 mastné kyseliny sú. veľmi náchylné na poškodenie pred voľnými radikálmi. Odporúča sa, aby antioxidanty vitamín E, vitamín C a selénu boli prijaté spolu s omega-3.
 • Keďže sa ukázalo, Omega-3 mastné kyseliny na inhibíciu zrážania krvi, poraďte sa u praktického lekára pred použitím rybieho oleja, ak máte krvnú poruchu, alebo užívate antikoagulačný lieky.
 • Rybí olej by nemal byť použitý dva dni pred alebo po akomkoľvek type operácie

 

Varovanie:  Ak ste tehotná alebo dojčia, obráťte sa na svojho lekára zdravotnej starostlivosti pred použitím tohto výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom mieste.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Servírovací veľkosť:  1 Softgel

Porcií v balení:  100 ks

Množstvo v jednej porcii:

• Kalórie 10 • Kalórie z tukov 10

• Celkový Fat 1g 

• Vitamín E (ako d-alfa-tokoferol) 1 IU 

• Rybí olej 1200 mg   15% EPA (kyselina eikosapentaenová) 180 mg   10% DHA (kyselina dokosahexaenová) 120 mg

Ostatné zložky:  želatína, glycerín, a čistená voda alergén informácie :.  Obsahuje ryby (sleď, makrela, ančovičiek a tam, sardinky, losos) a sójové zložky.

Vezmite jeden (1) softgel, až trikrát denne s jedlom.

Upozornenie:  Ak máte poruchu zrážania, alebo užívate antikoagulačný lieky, alebo ste tehotná alebo dojčiaca žena, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Skladujte v chladnom, suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ bezpečnostná pečať na fľaši je prerušená. Výživový doplnok nesmiete použiť ako náhradu pestrej stravy.

omega 3 Biovea     zdroj omega 3

Použitý rybí olej pochádza z "rybieho tuku", ktorý je primárne nájdený v tele. Náš rybí olej je zaručené, že obsahuje 18% EPA a 12% DHA za softgel

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Juraj
2015-06-10

Olej omega 3

Najlepsi na omega 3.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

OMEGA 3

OMEGA 3

OMEGA 3 RYBÍ OLEJ 1200 mg 100 softgels. Omega 3 Rybí olej : Nevyhnutný pre zdravie srdca a ciev.

kvalita 

Stará cena 26,50 €

Napíšte hodnotenie

1 iné produkty v danej kategórii