ACAI 1000 mg 120 kapsúl Zobraziť väčšie

ACAI Berry - Acai aj na chudnutie

1512

Nový produkt

ACAI Berry1000 mg 120 kapsúl. Acai to je zdroj vitamínov, chudnutie, zápal, nervový systém, ateroskleróza, diabetés a zdravie očí.

Výrobok má schválenie UVZ SR

kvalita výroby             

Predtým 21 €

V nsledujúcej objednávke

17,90 €

Pridať k obľúbeným

Acai 1000mg 120 kapsúl

Dávka na dva mesiace.

Pomáha pri:

 • chudnutí
 • metabolizme
 • zlepšuje tráviaci trakt
 • odstraňuje voľné radikály
 • neutralizuje enzýmy
 • chráni pred neurologickými chorobami
 • bojuje proti ateroskleróze
 • chráni integritu steny krvných ciev pred poškodením
 • chráni pred oxidáciou LDL
 • chráni pred retinopatiou -  oslepnutie


 Čo je Acai?

Antioxidačé účinky najsilnejších plodín sveta.

ORAQ stupnica pre Acaiplod Acai

 

Bobuľa Acai rastie na palme v amazonskom  dažďovom pralese. Bobuľa sa podobá obrej, purpurovej čučoriedke. Aj napriek jej mnohým výhodám, nemôže sa jesť priamo. Bobule musia byť čerstvo zozbierané a spracované na kašu. V Brazílii Acai explodovalo do hlavného prúdu potravín, ktorý sa rýchlo šíril po celej krajine. Niektorí Brazílčania ich zmrazujú a premiešajú so sirupom  Guarana.

Ako Acai pracuje ?

 Acai sa nazýva super potravina z mnohých dôvodov. Bobuľa prirodzene obsahuje veľké množstvo antioxidantov, vitamínu B1, B2, B3, vitamín E, vitamín C, fosfor, vápnik, draslík, Fibre, Proteíny, rovnako ako   dobré mastné kyseliny.

Neuveriteľné množstvo antioxidantov v Acai nám pomôže cítiť sa mladšie a môže tiež znížiť zdravotné problémy, ako sú rakovina (prevencia).  Výskum tiež ukázal, že antioxidanty môžu pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele.

Acai má dve esenciálne mastné kyseliny známe ako Omega 6 (kyselina linolová) a Omega 9  (kyselina olejová). Výskumy ukazujú, že Omega 6 pomáha znižovať LDL cholesterolu, ktorý poškodzuje vaše telo, zatiaľ čo s Omega 9 mastné kyseliny udržuje nižší LDL, HDL (dobrého cholesterolu) v krvi. Acai ma vysokú  hladinu antioxidantov, to je tiež faktor v udržiavaní srdcovo cievneho systému, čo je dôležité pre zlepšenie krvného obehu.

Tmavo  purpurová farba Bobule je kvôli polyfenolickým zlúčeninám prítomných v bobule. Jedna z hlavných zlúčenín je predmetom výskumu a nazývajú sa antokyaniny. Antokyaníny sú skupinou flavonoidov široko  distribuovaných v rastlinách a dávajú červenkastú alebo purpurovú farbu ovociu, ako sú černice, hrozno, maliny. V ďalšom výskume, ktorý sa vykonáva na antocyaninoch sa nachádzajú ďalšie výhody.

Prečo Acai?

Chudnutie: Bobuľa Acai pomáha zvyšovať metabolizmus v tele a pomôže vám zbaviť sa kíl pri spaľovaní tukov, vďaka vysokému  obsahu mastných kyselín Omega-3  a Omega-6, ktoré telo nevyrába. Okrem toho bobuľa Acai má schopnosť kontrolovať chuť k jedlu vďaka vysokým obsahom vlákniny, ktorá potlačuje hlad. Pomáha tiež pri správnom pohybe potravy  v zažívacom trakte. To vlastne pomáha eliminovať prebytok potravín v tele, namiesto toho, aby ho premieňal na tuk.

Zápal: Množstvo antokyanov pomáha neutralizovať enzýmy, ktoré ničia spojivové tkanivo. Ich antioxidačné kapacity bránia voľným radikálom poškodzovať spojivové tkanivá a pomáha opraviť poškodené bielkoviny  v krvnej cievnej stene.

Nervový systém: Predchádzaním nitrácií tyrozínu , antokyanínove vlastnosti v Acai môžu pomôcť chrániť pred neurologickými chorobami. Primárne antokyaníny  v Acai  známe ako Cyanidin-3-glukosid sa zistilo, že prispeje k obráteniu vekovej súvislosti - neurologické deficity.

Ateroskleróza: Schopnosť antokyanov v oxidantoch, v sile prírody pomáha v  boji proti ateroskleróze, dokonca aj v malých množstvách. Antokyany účinne chránia pred oxidáciu  LDL. Antokyaníny chránia integritu vnútro telovej bunky, teda líniu steny krvných ciev a pomáhajú  udržiavať micro-kapilárnu integritu.

Diabetes: Jedným z vážnych diabetických komplikácií je retinopatia, ktorá vo väčšine prípadov môže spôsobiť oslepnutie.  Tento stav nastane, keď sa telo snaží opraviť úniky, poškodené kapiláry, ale robí tak tým, že produkuje mnoho abnormálnych proteínov. Ochrana Antokyanínmi môže pomôcť zabrániť týmto kapilárnym únikom a pomáha  v prevencii šírenia abnormálnych bielkovín.

Zdravie očí: Bobuľa Acai pomocou antokyanov tiež môže prispieť k zlepšeniu zraku  radom mechanizmov. Nedávna Japonská štúdia zistila, že u 3/4 ľuďom, ktorým sa podalo 50 mg antocyanov, sa lepšie prispôsobuje ten tmavý a mali menšiu únavu očí, než v skupine s placebom.

Antokyaníny v Acai

O fyziologických účinkoch flavonoidov je dôležité vedieť, že pôsobia predovšetkým v zažívacom trakte a obehovom systéme. Inaktivujú voľné radikály, vo fosfolipidovej vrstve biomembrán inhibujú peroxidáciu lipidov, znižujú oxidačné poškodenie LDL, a tým aj riziko vzniku aterosklerózy. Zabraňujú agregácii trombocytov, znižujú tvorbu trombov (krvnýchzrazenín). Zvyšujú stabilitu cievnych stien. Bol potvrdený ich protinádorový účinok, napomáhajú regenerácii vitamínu E, zvyšujú hladinu vitamínu C a β-karoténu, znižujú hladinu sérových triglyceridov. Majú hepatoprotektívny účinok a taktiež zabraňujú nepriaznivému účinku slnečného žiarenia. Ovplyvňujú metabolizmus kyseliny arachidonovej a majú protizápalové účinky. Z dlhodobého hľadiska znižujú komplikácie v súvislosti s cukrovkou. Majú aj antivírové, antibakteriálne a protialergické účinky...

Viac sa dočítate v našich zaujímavostiach.

Časté otázky.

ACAI a chudnutie - schudnem s Acai a čo mám pre to robiť ?

Acai je  vynikajúci antioxidant s podporou chudnutia. Treba si uvedomiť, že v prvom rade je potrebné telo zbaviť toxínov, ktoré telo denne produkuje. Užívajte Acai a pite pri tom veľa vody pre vyplavenie toxínov z tela. Po vyplavení toxínov, telo začne správne pracovať a nastaví sa správne metabolizmus. V tomto čase užívanie Acai podporuje spaľovanie tukov – a tým aj chudnutie. Potrebné je ale zosúladiť prísun a výdaj kalórii. Je potrebné vykonávať fyzickú činnosť.

V prípade že máte problémy so štítnou žľazou je isté že s Acai neschudnete. 

Ako dlho tereba užívať Acai ?

Acai sme ako prvý doviezli pred siedmimi rokmi.  Za tie roky, čo dodávame Acai na trh nám nik neoznámil, že by mal niekto problémy s touto plodinou. Problém môže nastať len u ľudí, ktorí majú problém s trávením alebo reakciou imunitného systému na mliečnu bielkovinu.

Užívanie Acai je individuálne. Spočiatku odporúčame užiť aspoň 3 balenia t.j. dávka na 6 mesiacov. Potom môžete takú istú dobu vynechať užívanie. Pri užívaní v zásade platí jedno pravidlo, koľko mesiacov užívam, toľko mesiacov vynechám.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Ako sa vyrábajú lacné produkty z Acai.

Denná dávka: 1 - 2 tobolky denne

Balenie :120 kapsúl

Zloženie kapsuly: Acai 4:1 Extrakt: 1000mg

Ostatné zložky: ryžový prášok, oxid kremičitý,  stearan horečnatý, obal kapslí.

Vezmite 1 kapsulu, 2x denne, s jedlom.

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte v chladnom a suchom  mieste. Nepoužívajte tento výrobok v prípade, ak bezpečnostný uzáver na fľaši, je rozbitý. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pre dosiahnutie priaznivých  výsledkov, doporučujeme užívať minimálne 3 dávky..

Prečo si vybrať tento produkt.

Na trhu sa objavilo množstvo produktov Acai.

Pre porovnanie:

Acai 3000 obsahuje 125mg Acai v koncentrácii 20:1 čo predstavuje 2500mg čistého produktu. Cena tohto produktu je cca18€ a pochádza z Ameriky.

 Bežná Acai v cenách v hodnote cca 13€ obsahuje 240mg Acai a zvyšok je zelený čaj.

Z tohto dôvodu si vždy prečítajte zloženie produktu.

Acai BIOVEA UK 1000mg má Acai v koncentrácii 4:1 čo predstavuje 4000mg čistého produktu. Pri použití 2 x 1 kapsula dostávame 8000mg produktu ako dennú dávku.

Jedná sa o vynikajúci produkt, ktorý sme doviezli na náš trh ako prvý.

Prečo pužívať antioxidanty!

Už po siedmych dňoch pocítite čerstvú silu a príval energie. Je to ako pri jarnej únave, keď na jar začneme konzumovať viac čerstvej zeleniny a ovocia. Telo sa zbavuje množstva toxínov a pocítime sviežosť a energiu.

energia

Premýšľali ste niekedy , prečo si myslíte že ste stagnujúci , alebo unavený , alebo prečo vyzeráte staršie než naozaj ste ? Jedným z hlavných dôvodov , prečo sa môžete neustále cítiť unavení je častá prirodzenú funkcia tela k vytváraniu toxínov. 

Odkiaľ však tieto toxíny pochádzajú ? Všetko čo robíte: cvičenie, idete do práce, jete, dýchate atď., je nevyhnutnou súčasťou vášho každodenného života. Bohužiaľ, ako vaše telo spaľuje kalórie a vykonáva tieto základné činnosti, produkujú sa voľné radikály, toxíny a jedy, ktoré sa akumulujú vo vašom tele. Okrem týchto prírodných toxínov , môžu sa ďalšie jedy hromadiť aj zo spotreby tukových potravín, alkoholu, konzervačných látok, nečistého vzduchu atď ... V skutočnosti sa toxíny hromadia v priebehu celého nášho života.

Tak prečo sú toxíny zlé ?

Ako vaše telo hromadí tieto toxíny dochádza k veľkému poškodeniu  buniek vo vašom tele, tým sa poškodzujú svaly a vnútorné orgány . V podstate nahromadením toxínov v tele, dochádza v konečnom dôsledku k vašej prirodzenej smrti.

Dôsledkom nahromadenia toxínov sa prejavujú vedľajšie účinky:

 • Predčasné starnutie: ochudobnenie kože urýchľuje proces starnutia
 • Zvýšenie telesnej hmotnosti: toxíny môžu viesť k nárastu telesného tuku
 • Choroba: znižujú vášu prirodzenú obranyschopnosť proti chorobám
 • Celková slabosť: toxíny môžu vykonať svalovú únavu vedúcu k telesnej slabosti
 • Vyčerpanie: pomalý metabolizmus bude spôsobovať rýchlu únavu

Toxíny z cigariet môžu viesť k sfarbeniu zubov.

toxiny na zuby

Vlasy môžu byť slabé kôli toxínom vo vašej strave.

toxíny na vlasoch

Toxíny sú jednou z hlavných príčin celulitídy u ľudí na celom svete.

celulitída

Tým, že doplníte vašu stravu o antioxidanty môžete :

Vyzerať lepšie: Zlepšite vzhľad a kvalitu pokožky, vlasov, nechtov a ďalšie!

Cítiť sa lepšie: Zvýšenie odolnosti voči chorobám.

Mať viac energie: Zvýšenie svoje každodenné energetickej hladiny

Schudnúť: Pomôžete odstrániť toxíny a jedy z tela, ktoré bránia chudnutiu.

Vyzerať mladšieSpomaľujú sa prejavy stárnutia.

Vyčistíte telo: Prevencia proti ochoreniu.

Využite priaznivé účinky jednotlivých antioxidantov - podrobne si prečítajte ich popis

 

ORAQORAQ stupnica

 

ACAI a jeho užívanie.

Acai sme ako prvý doviezli pred siedmimi rokmi. Po dvoch rokoch úsilia so zavedením na trh prišla acaimánia z Bratislavy. Za tie roky, čo dodávame Acai na trh nám nik neoznámil, že by mal nijaké problémy s touto plodinou. Značka Biovea dáva záruku, že sa jedná o kvalitný tovar...

Z Internetu sme sa dozvedeli, že nadmerné užívanie u ľudí, ktorí majú tráviace problémy, môže spôsobovať ťažkosti. Títo ľudia by sa pred užívaním Acai mali rozhodne poradiť s ošetrujúcim lekárom.

Často nám ľudia kladú otázky, že ako dlho treba užívať Acai ?

Je pravda, že užívanie je dobrovoľné a je to len na užívateľovi ako dlho ju bude brať. Naše odporúčanie znie: Po pol roku užívania pol roka vynechajte.

Ohľadne antioxidantov ORAQ laboratória uvádzajú, že v tele sa nám denne vytvorí 5 000 toxínov meraných v ORAQ jednotkách. Bežným denným prísunom antioxidantov ako je ovocie, zelenina, víno, káva... dokážeme z tela vyplaviť len asi 1/3 týchto toxínov. To znamená, že telo sa pomaly ale isto zanáša toxínmi. To potom spôsobuje rýchle starnutie, kazenie zubov a ničenie vnútorných orgánov.

Je to len na každom z nás ako sa postavíme k nášmu zdraviu. Či chceme prežiť život v plnej sile alebo nechať telo ochabnúť.

Flavonoidy, antokyanidíny

Flavonoidy sa nachádzajú hlavne v šupkách, jadierkach alebo napr. v stonkách hrozna. V r. 1936 maďarskí vedci István Rusznyák a Albert Szent-Györgyi potvrdili, že v rastlinách zohrávajú esenciálnu úlohu, pričom v ľudskom organizme pôsobia podobne ako vitamíny. Z ďalších priaznivých fyziologických účinkov môžeme vyzdvihnúť antibakteriálne, antiparazitárne, hepatoprotektívne a antivírusové účinky. Majú aj antimutagénny účinok, inhibujú glykozyltransferázovým enzýmom, zabraňujú výskyt zubného kazu, blokujú lipidovú peroxidáciú, ba majú aj protinádorový účinok. Bol potvrdený ich cytotoxický účinok u nádorových buniek, blokovanie nádorovej promócie, schopnosť blokovať xantinoxidázu a monoaminooxidázy. V prípade popálenína poškodenia pokožky flavonoidy stimulovali tvorbu epitelu...

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Terka
2015-09-08

Acai

Kvalita za dobrú cenu. Vrelo odporúčam.

úroveň 
klient
2015-08-21

MAQUI

Skúšal som ACAI, ale na chudnutie mi skutočne pomohlo Maqui.

úroveň 
Jano
2015-03-25

Dobrý produkt

Dobrý produkt

 • 1 z 1 označili toto hodnotenie ako užitočné.
úroveň 
Mária
2015-03-18

Acai

Vinikajúci produkt a veľmi dobrá cena.

 • 1 z 1 označili toto hodnotenie ako užitočné.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

ACAI Berry - Acai aj na chudnutie

ACAI Berry - Acai aj na chudnutie

ACAI Berry1000 mg 120 kapsúl. Acai to je zdroj vitamínov, chudnutie, zápal, nervový systém, ateroskleróza, diabetés a zdravie očí.

Výrobok má schválenie UVZ SR

kvalita výroby             

Predtým 21 €

Napíšte hodnotenie

5 iné produkty v danej kategórii