Serrapeptase 40,000 IU 500mg 90 toboliek Zobraziť väčšie

Serrapeptase 40,000 IU 500mg 90 toboliek

1509

Nový produkt

Serrapeptase: Zázračný enzým pre úľavu pri zápaloch, ako zápal prínosových dutín, artritída, senná nádcha s kŕčové žily.

V nasledujúcej dodávke

35,95 €

Pridať k obľúbeným

SARRAPEPTASE 40 000iu 500MG

• Zvýrazňuje činnosť antibiotík a bojuje proti odolným baktériám

• Je silný protizápalový prostriedok

• Liečichronickúsinusitíduzlepšenímodstraňovaniahlienu. Zápal prinosových dutín (sinusitída).

• Zmierňuje chronické a akútne bolesti a znižuje opuchy

 kŕčové žily žily senná nádcha

Čo je serrapeptase?

Serratia peptidázy alebo serrapeptase je proteolytický enzým produkovaný baktériou Serratia, ktorý žije v čreve priadky morušovej. Keď priadka je pripravená vyjsť z jej ulity produkuje enzým, ktorý rozpúšťa veľmi tvrdú škrupinu, takže tento jemný malý tvor môže vstúpiť do nového sveta. Tento enzým sa prirodzene spracováva dnes komerčne fermentáciou. Tento imunologicky aktívny enzým je úplne viazaný na alfa 2 makroglobulín v biologických tekutinách. Histologické štúdie ukazujú, na silné protizápalové účinky tohto prirodzene sa vyskytujúceho enzýmu. Serrapeptasae bol úspešne použitý pred viac než 30 rokmi v Európe a Ázii, k zníženiu bolesti, zápalu a sekréciu hlienu. Viac ako 40 klinických štúdií preukázalo prospešné účinky. Serrapeptase trávia nežijúce tkanivo, krvné zrazeniny, cysty, arteriálny plak a zápal vo všetkých formách. Serrapeptase rozpúšťa krvné zrazeniny a pôsobí, na kŕčové žily, ktoré zmenšuje alebo sa zmenšia. Unikátnou vlastnosťou o serrapeptase je jeho patentovaná DRcaps®, ktoré účinne chránia základné zlúčeniny v kapsuli proti kyslosti žalúdka bezpečne tak, že mu umožnia plne štiepit čisto biologickú dostupnosť. 

Prečo brať serrapeptase ?

  • Protizápalové vlastnosti: Klinické štúdie ukazujú, že je účinný v rámci celého radu zápalových ochorení, najmä pri liečení traumatického edému. Serrapeptase má protizápalové vlastnosti podobné ako salicyláty, ibuprofen a nesteroidné protizápalové látky (NSAID). Čo bolo úspešne použité na liečbu zápalových ochorení ucha, nosa a krku
  • Zníženie bolesti : Aj keď serrapeptase znižuje zápal, jedna z jeho najhlbších výhody je zníženie bolesti, vďaka svojej schopnosti blokovať uvoľňovanie bolesti indukujúce z amínov zo zapálených tkanív. Lekári po celej Európe a Ázii uznali protizápalové a bolesť blokovanie výhody tejto prirodzene sa vyskytujúce látky, a jej použitie v liečbe ako alternatívu k NSAID
  • Zápal vedľajších nosových dutín: Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam serrapeptase bolo preukázané v klinických štúdiách v prospech trpiacim s chronickou sinusitídou. V tomto stave, hlien v prínosových dutinách pacientov je zosilnený na hypersecreted. To spôsobí, že zahusťovaním hlienu, ktorí môže byť vylúčený menej často. Japonskom výskumnícke hodnotenie účinku serrapeptase (30 mg / deň perorálne počas štyroch týždňov) poukazuje na pružnosti a viskozitu nosového hlienu u dospelých pacientov s chronickým zápalom vedľajších nosových dutín. Serrapeptase znižuje viskozitu hlienu, zlepšuje elimináciu bronchopulmonárnych sekrétov.
  • Kardiovaskulárne zdravie: serrapeptase trávi mŕtve tkanivá - to je to, ako sa uvoľní z jeho kukly priadky .. Serrapeptase môže stráviť krvné zrazeniny vláknitých vrstiev, ktoré tvoria aterosklerotický plak a cysty. Nemecký lekár Hans Nieper ho používa na liečbu arteriálnej blokády, najmä radí pre použitie tohto enzýmu na liečbu blokovaných kŕčných tepien, kedy konvenčná chirurgia je príliš riskantná. Dopplerove skúšky vykonávané po jednom roku liečby ukázali výborné zlepšenie krvného obehu v krčných tepnách.

Výživový doplnok.

Veľkosť porcie: 1 kapsula

Denná dávka: max. 2000mg

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Porcií v balení: 90

Zloženie porcie: • serrapeptase (Zaistenie minimálne 40.000 IU na kapsulu): 500 mg

Pomocné látky: ryžový prášok, mikrokryštalická celulóza, hypromelóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý a gellanová guma. DRcaps ® gastrorezistentné technológia povlaku.

 

Alergéneinformácie: neobsahuje cukor, žiadne droždie, žiadne umelé farbivá, príchute alebo konzervačné vegetariánske produkty. DRcaps® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Capsugel®

Dávkovanie:

1-2 kapsule dvakrát denne podľa potreby na lačný žalúdok s 240 ml vody.

 

Upozornenie: prestaňte používať, ak budete mať kŕče v bruchu alebo suché oči, lebo niektoré z nich môžu byť citlivé na serrapeptasu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte tento produkt, ak užívate inhibítory krvných doštičiek, ako Ticlid Plavix alebo Coumadin, alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento prípravok, ak bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý. Výživový doplnok nesmiete používať ako náhradu pestrej stravy

endometriozaendometrioza

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Dubina
2016-03-02

Jano

Produkt objednaný na požiadavku lekárov

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Serrapeptase 40,000 IU 500mg 90 toboliek

Serrapeptase 40,000 IU 500mg 90 toboliek

Serrapeptase: Zázračný enzým pre úľavu pri zápaloch, ako zápal prínosových dutín, artritída, senná nádcha s kŕčové žily.

Napíšte hodnotenie

5 iné produkty v danej kategórii