SAW PALMETTO 160mg 240 kapsúl Zobraziť väčšie

SAW PALMETTO extrakt

264

Nový produkt

SAW PALMETTO extrakt 160 mg 240 kapsúl. Saw Palmetto extrakt 320 mg dennej dávky sa používa predovšetkým na liečbu stavov spojených s BHP(nenádorové zväčšenie prostaty).Saw Palmetto zabraňuje vypadávaniu vlasov a pôsobí ako afrodiziakum pre ženy a mužov.

kvalita výroby     

Predtým29,30€

V nasjedujúcej dodávke

35,90 €

Pridať k obľúbeným

Saw Palmetto (Serenoa repens ) – zdravá prostata a rast vlasov.

  • Zdravie prostaty a močových ciest (BHP)Podporuje zdravú funkciu prostaty
  • Zlepšuje silu tela
  • Môže byť prospešné pre obe pohlavia pri podpore zdravej hormonálnej rovnováhy
  • Podporuje zdravý imunitný systém
  • Zvýšenie libida – ( afrodiziakum pre mužov i ženy)
  • Zabraňuje vypadávaniu vlasov

Saw Palmetto extrakt (Serenoa repens) (bobule)

(Štandardizovaný na obsah 85-95% mastných kyselin a steroly

saw palmetto a prostataVypadavánie vlasovvypadávanie vlasov u žienprostata

 

Palma Saw Palmetto je vejárovej sústavy (Arecaceae kmeň Corypheae) s listami s holými stopkami zakončené zaguľateným vejárom asi 20 listov. Stopka má jemné, ostré zuby a ostne, ktoré charakterizujú  tento druh svojim bežným názvom. Listy sú svetlo zelené vo vnútrozemí, a striebristo-biele v pobrežných oblastiach. Listy sú 1-2 m na dĺžku, vejáre 50-100 cm dlhé. Listy sú podobné palmám rodu Sabal. Kvety sú žlto-biele, asi 5 mm v priemere, tvorené v hustých strapcoch až 60 cm dlhé. Ovocie je veľké načervenavé až čierna kôstkovica a je dôležitým zdrojom potravy pre divokú zver a historicky pre človeka. Použitou časťou rastliny sú bobule, aktívne zložky sú voľné mastné kyseliny a steroly, ktoré sú štandardizované na 85-95%.

 Čo robí Saw Palmetto?

Tu je veľa výskumu a dokumentácie, ktorý podporuje výhody Saw Palmetto pre  prostatu a močové ústrojenstvo. Takmer 50% mužov nad 50 rokov má nábeh ku benígnej hyperplázie prostaty (BPH), zväčšenie prostaty. Jednému zo siedmich chlapov nad tento vek je diagnostikovaný s rakovinou prostaty. Saw Palmetto môže byť rovnako účinná v liečbe BPH v predpisovaní liekov. Klinické štúdie vykonané vo Francúzsku uvádzali, že počet prípadov, keď muži chodia močiť v noci klesla o 45%, a prietok moču vzrástol o 50%. V inej štúdii bolo  1300 mužov, ktorí trpia zväčšením prostaty.

 Užívaním extraktu Saw Palmetto po dobu 12 týždňov, účastníci vzali na vedomie nasledujúce

  •  Menej nočného močenia
  • Zvýšenie prietoku moču a objemu

Okrem analýzy v klinických štúdiách Saw Palmetto publikoval Journal of American Medical Association (JAMA) zistil, že vzhľadom k tomu u mužov užívajúcich  Saw Palmetto sa dvojnásobne  zlepšili  príznaky, ako s placebom.

Kto potrebuje Saw Palmetto?

Saw Palmetto sa používa predovšetkým na liečbu stavov spojených s BHP (nenádorové zväčšenie prostaty). Niekoľko faktorov je uznávaných ako hrajú významnú úlohu vo vývoji BPH. Po prvé, funkcia semenníkov a kritická úroveň androgénov sú zásadné pre vývoj BPH. Sekundárne, zmena metabolizmu prostaty androgénna situácia, ktorá dáva prednosť hromadeniu dihydrotestosterónu (DHT) a tretí, zvýšenie podielu plazmy estrogénov na androgény.

U Saw Palmetto sa predpokladá, že inhibujú činnosť testosterónu na prostatu, ktorý spôsobuje zväčšenie prostaty, ktorá zasahuje do prietoku moču. Saw Palmetto bylina pomáha zlepšiť prietok moču a znižuje frekvenciu a naliehavosť močenia u mužov s BHP.

 Saw Palmetto extrakt z byliny bol uvedený na trh, ako afrodiziakum pre mužov i ženy, podporuje budovanie svalov a pomáha budovať svalové tkanivo. Saw Palmetto sa skladá z mastných kyselín. Saw Palmetto obsahuje množstvo mastných kyselín, vrátane kyseliny laurovej, kyseliny olejovej, kyseliny myristovej a palmitovej kyseliny, fytosteroly (rastlinné steroly), a polysacharidy.

Saw Palmetto sa používa aj na liečbu zápalov močového mechúra, chronická bronchitída, mimo iné podmienky. Mastné  kyseliny v Saw Palmetto pomyselne majú inhibičné účinky testosterónu na prostatu.

Saw Palmetto tiež zabraňuje testosterónu z konverzie na dihydrotestosterón (DHT), ktorý spôsobuje množenie buniek prostaty a tiež vedie k mužskej plešivosti. Saw Palmetto bylina zabraňuje väzbe DHT na androgénne receptory, a tak hrá kľúčovú úlohu pri prevencii a liečbe zväčšenia prostaty, a tiež vypadávaniu vlasov!!!

Varovanie: Ak máte na hormónoch závislé choroby, problémy s prostatou, alebo u tehotných alebo dojčiacich poraďte sa u praktického lekára pred použitím Saw Palmetto.

MEDICAL

Na čo sa používa ?

Saw Palmetto sa používa najmä pri močových príznakov spojených so zväčšenou prostatou žľazy (nazývané aj benígnej hyperplázie prostaty , alebo BPH ).

Saw Palmetto sa používa aj pri iných stavoch, vrátane chronickej panvovej bolesti , poruchy močového mechúra, znížený sexuálny apetít , vypadávanie vlasov a na hormonálnu nerovnováhu.

 Denná dávka 320mg  extraktu denne užitá naraz, alebo rozdelená na polovicu sa podľa viacerých štúdií preukázala ako dostatočná pri liečbe zväčšenej prostaty, ako aj znižovania aktivity 5-alfa-reduktázy počas liečby vypadávania vlasov. Zbytočne nepreháňajte dennú dávku ktorá môže spôsobiť žalúdočnú nevoľnosť.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

 

Ľudia videli pozitívny prínos Saw Palmetta pre ženy. 

Možno ste videli amoxil doplnky vyrobené špeciálne pre ženy v miestnych obchodoch so zdravou výživou. Ak chcete začať s, Saw Palmetto je palma-ako strom, ktorý rastie v niektorých oblastiach v Amerike. Rastie bobule, ropné extrakty, ktoré boli použité pre rôzne liečebné účely.

 

Ako to funguje

Účinky amoxilu sú pripisované len pre svoje schopnosti potlačovať produkciu dihydrotestosterónu DHT alebo od testosterónu. Testosterón je prirodzene sa vyskytujúci androgén, ktorý je potrebný v tele, zatiaľ čo DHT je z nejsilnejším hormón. Testosterón je premenený na DHT pomocou enzýmu 5-alfa-reduktázy, ktorý je inhibovaný amoxilom. Saw Palmetto je primárne používaný terapeuticky na liečbu zväčšenej prostaty, alebo prostaty u mužov. Avšak, on je tiež používaný v poskytovaní dávky u žien ako Saw Palmetto štandardizovaný extrakt. 

Nižšie sú uvedené hlásené možné účinky Saw Palmetto pre ženy:

Saw Palmetto prerast vlasov.

Jednou z prevažnou príčinvypadávania vlasov je nadvýroba DHT. Viac ako 98% DHT, je pôsobí na vlasové folikuly ako rastový liek, amoxil extrakt z oleja by mal byť aplikovaný a masírovať ho priamo na pokožku hlavy. Saw Palmetto a PCOS (syndróm polycystických vaječníkov) Ženy s PCOS majú zvyčajne abnormálne vyššiu hladinu testosterónu ako väčšina žien. Tak že, Saw Palmetto bobule budú teoreticky pracovať v liečbe PCOS. Tiež, amoxil má údajne anti-estrogénový účinok čeliť vysokej hladine estrogénov. Podobne, ale tiež pomáha pri zmierňovaní PCOS príznakom, ako sú hirzutizmus (rast príliš veľa vlasov na zlých miestach) 

Saw Palmetto pre akné

Nadmerná produkcia DHT zvyčajne vedie k akné. Reguláciou produkcie hormónov, amoxil je potenciálny liek na akné. Avšak, tento pozitívny efekt Saw Palmetto je zatiaľ vedecky preukázaná.

Saw Palmetto v krvnom tlaku

Saw Palmetto bolo hlásené, že je diuretikum v prírode, lebo obsahuje anti-androgénne vlastnosti na zníženie zadržiavania vody a kontroly krvného tlaku. To bolo použité ako prírodný prostriedok pre zmiernenie vysokého krvného tlaku, alebo hypertenzie vzhľadom k jeho diuretickým účinkom.

Saw Palmetto prsia rozšírenie. 

Odhliadnuc od DHT inhibícia účinku, Saw Palmetto bolo tiež použité na stimuláciu produkcie ženského hormónu prolaktín, ktorý podporuje zväčšenie pŕs, rovnako ako produkciu mlieka a laktácie u dojčiacich žien.

Saw Palmetto Dávkovanie pre ženy.

Saw Palmetto je k dispozícii v ústnej kapsule, tabliet, čaju a prírodnej forme bobuľovín. Neexistuje žiadna pevná dávka, ktorá sa odporúča pre všetky ženy. Každá žena je jedinečná, takže to, čo je pre vás najlepšie, môže byť pre druhého príliš málo. Všeobecne povedané, dávka 160 mg Saw Palmetto štandardizovaného extraktu, alebo gram drvenej bobule denne je dosť pre produkciu spomínaného pozitívneho prínosu. Tu sú ešte neni žiadne vedecky preukázané použitia Saw Palmetto pre ženy, ale počet žien, ktoré dokladajú jeho účinnosti je nejakým spôsobom dostatočne presvedčivý. Ak chcete ísť prírodnou cestou, môžete si to vyskúšať a zažijete pozitívne účinky pre seba.

Veľkosť porcie: 1 želatínová kapsula

Balenie : 60 alebo 240 kapsúl

Zloženie kapsuly :  Saw Palmetto (bobule) 160 mg 85-95% mastné kyseliny a steroly 136mg-152mg

Ostatné zložky: olivový olej, želatína, glycerín, voda.

Alergén Informácie: Neobsahuje mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, strom orech, pšenica, sója, umelé farbivá, príchute alebo konzervačné látky.

Vegan produkt

Vezmite jednu (1) gelovú capsulu  2x denne pri jedle.

 Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poradiť sa s lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte produkt mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Nepoužívajte tento produkt, ak bezpečnostný uzáver na fľaši je poškodený. Výživový doplnok

nesmiete používať ako náhradu pestrej stravy.


Zdravá prostata a rast vlasov.

Saw Palmetto

prostatzačiatok plešavosti

vlasy

 

 

 

 

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Jaro
2015-09-08

Saw Palmetto 160mg

Fak pri dvoch želé je dobrý výsledok. Užívam to 2 roky a plašina pomali ale isto mizne. 3 cm po okraji sú preč a kde nebolo nič tak pomaly rastú. Kvalitný výrobok. Aj na prostau to účinkuje veľmi dobre.

úroveň 
zakazník
2015-05-17

Neviete koľko ho brať

Mám 70r a vyskúšal som 1000mg a je to jedno. Toto tu úplne stačí. Dočítal som sa že väčšie dávky môžu spôsobiť problémy.

úroveň 
spokojný
2015-04-09

Saw palmetto

Pre ostatných píšem. Nočné chodenie na záchod prestalo. Odporúčam všetkým čo majú takýto problém ako som mal ja.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

SAW PALMETTO extrakt

SAW PALMETTO extrakt

SAW PALMETTO extrakt 160 mg 240 kapsúl. Saw Palmetto extrakt 320 mg dennej dávky sa používa predovšetkým na liečbu stavov spojených s BHP(nenádorové zväčšenie prostaty).Saw Palmetto zabraňuje vypadávaniu vlasov a pôsobí ako afrodiziakum pre ženy a mužov.

kvalita výroby     

Predtým29,30€

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii