Kyselina hyalurónová krém (3 oz) 85g Zobraziť väčšie

Kyselina hyaluronová - krém

1771

Nový produkt

Kyselina hyaluronová krém (3 oz) 85 g.  Kyselina hyalurónová pre omladenie pokožky, artritické lby, anti-stárnutie. Kyselina hyalurónová sa používa v estetickej kozmetike na vyhladenie vrások.

kvalita výroby

Predtým 32 €

Na sklade

27,10 €

Pridať k obľúbeným

Kyselina hyaluronová krém

  • Pomáha udržiavať úrovneň kolagénu a elastínu
  • Pomáha udržiavať pokožku hladkú a hydratovanú
  • Maže artritické kĺby
  • Pomáha znižovať viditeľné známky starnutia pokožky

Čo je kyselina hyalurónová

Pôsobenie krému na pokožku - pozri video v Zaujímavosti !

kyselina HA  kyselina HA pôsobenie krému

HA  v kozmetike .   učinky HA   HA a pleť

 
Kyselina hyalurónová (HA) je? Tekutina, ktorá existuje v každom živom organizme. Udržuje celé telo mazané a hydratované, s najvyššie koncentrácie boli zistené v koži a synoviálnej tekutine v kĺboch.

HA v našich kĺboch ​​je dlhá a zložitá molekula, ktorá tvorí tvar gule, ktorý je odolný voči kompresii. Ako starneme, tieto molekuly sa rozpadajú a strácajú schopnosť udržať tvar gule, čo má za následok bolesť a stuhnutosť. Táto molekula je súčasťou skupiny makromolekúl, známych ako glukozaminoglykány (GAG), ktoré sú dôležitou sieťou látok poskytujúcich štrukturálnu integritu buniek a kĺbov. Vedecký výskum ukazuje, že HA je schopná pojať viac vody, než akékoľvek iné prírodné látky. Jeho bezkonkurenčné hydratačné vlastnosti majú za následok zvýšenie hladkosti a zmäkčenie tkaniva.

HA bola objavená v roku 1934. Prínosom spoločenskej starostlivosti sa stal popularizáciou po celom svete po správe ABC News o "Obec Long Life". Správa ukázala, že 10% populácie je viac ako 85 ročná, a stále má značnú pohyblivosť kĺbov. Bolo zistené, že v tejto japonskej dedine severne od Tokia, obyvatelia jedli stravu, ktorá bola v sladkých zemiakov a zelenine, ktoré prispievajú k syntéze HA veľmi vysoká. Vysoké hladiny HA boli nájdené v ich telách, a to je priamo spojené s ich zlepšením zdravia kĺbov.

Prečo by ste mali používať hyalurónovoý krém?

Kĺbom a chrupakám, HA pomáha podporovať tekutiny, ktoré ich premažú, a poskytujú tlmenie nárazov.

Hyaluronový krém je tiež vynikajúci pre hydratáciu pokožky. Je nemastný a dobre sa vsaje do a cez vrstvy pokožky. Horné vrstvy kože sú podporované kolagénom a elastínom. Tieto dve látky tvoria spojivového tkaniva naplnené hyalurónovej (HA), vody a proteínových komplexov. Táto oblasť sa zvyčajne používa pre prepravu základných živín z krvného riečišťa do kože. Elastické vlastnosti HA chránia základné štruktúry pred poškodením, ponúka vynikajúce prostredie pre rast nových buniek. HA v koži aj inhibuje pohyb cudzích častíc, ako sú baktérie.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Upravená voda, Glycerín, Kaprylová / Kaprinovej Triglicerid, Izopropyl palmitát, Glycerol stearát, Kyselina stearová, Fenoxyetanol a Kaprylylglykol, Sepigel, Karbomér, Alantoín, Sorbát draselný, Sodný PCA, Hyaluronát sodný, Cetylalkohol, Stearylalkohol, Tokoferol (vitamín E) , Lecitín, Trietanolamín a Glukosamín HCL.  Žiadne zvieratá neboli použité na testovanie tohto produktu.

Aplikujte na pokožku, ráno a večer, v prípade potreby.

VAROVANIE: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ dôjde k podráždeniu, začervenaniu či nepohodliu, prestaňte ho používať a poraďte sa s lekárom zdravotnej starostlivosti praktického lekára.

 

Kyselina hyalurónová čiže hyalurónan je rovnako ako kolagén, látka telu vlastná a je súčasťou kožnej vrstvy. Dokáže viazať vodu v koži a vďaka tomu dochádza v mieste aplikácie k zväčšeniu tkaniva, následnému nadvihnutiu kože, vyhladenu vrások a zvýšenu pevnosti pokožky. Jej najväčší účinok je zaznamenaný v strednej úrovni kože takzvanej dermis, kde vznikajú vrásky. Dermis je v oblasti tváre ukrytá zhruba 1 mm pod vrchnou časťou kože čiže epidermis, ktorá funguje ako ochranný a tepelný štít. V poslednej dobe sa táto kyselina aplikuje dvoma spôsobmi, jedným je votretie krému či séra s obsahom hyalurónanu do pokožky a druhým je injekčný vpich. V čom tieto aplikácie spočívajú?... 

hyaluronova-hys hyaluronova-kyselina na tvar

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Maja
2015-09-08

Kyselina Hyaluronová

Pleť mám jemnejšiu a hladnú. Som spokojná s týmto výrobkom.

úroveň 
Denisa D
2015-04-02

Kyselina hyaluronová krém

Veľmi mi pomohol. Zatiaľ som spokojná.

  • 1 z 1 označili toto hodnotenie ako užitočné.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Kyselina hyaluronová - krém

Kyselina hyaluronová - krém

Kyselina hyaluronová krém (3 oz) 85 g.  Kyselina hyalurónová pre omladenie pokožky, artritické lby, anti-stárnutie. Kyselina hyalurónová sa používa v estetickej kozmetike na vyhladenie vrások.

kvalita výroby

Predtým 32 €

Napíšte hodnotenie

3 iné produkty v danej kategórii