L-CARNOSINE 500mg 60 kapsúl Zobraziť väčšie

L-CARNOSINE , L karnozin

3227

Nový produkt

L-CARNOSINE 500 mg 60 kapsúl. Vytvára protirakovinové účinky pre telo. L carnosine omladzujr staré bunky. Chráni proti tvorbe žalúdočných vredov a pomáha uzdraviť existujúce vredy...

kvalita výroby

Predtým 39,90 €-

V nasledujúcej dodávke

34,50 €

Pridať k obľúbeným

L-karnozin: Zlepšuje celkový vzhľad a dlhovekosť.

 • Bolo preukázané, že L-karnosin môže byť užitočný pre:
 • Posilnenie imunity a zníženie zápalov
 • Vytvára protirakovinové účinky pre telo
 • Podporuje hojenie rán, chráni pred radiačným poškodením a reverzný post-radiačný syndróm
 • Má ​​potenciálne využitie pre liečbu popálenín, rán po chirurgickom zákroku, alebo počas nutričnej prípravy na operáciu
 • Chráni proti tvorbe žalúdočných vredov a pomáha uzdraviť existujúce vredy
 • Zníženie alebo zamedzenie poškodenia buniek spôsobené beta amyloidu, látka nájdená v mozgu pacientov s Alzheimerovou chorobou
 • Chráni pred šedým zákalom
 • Redukuje efektívne dopady poškodenia glukózy a oxidácii proteínu
 • Blokovanie (alebo zvrátenie) glykozylácie a spomaľuje škodlivé účinky - konzumácie sacharidov – prestarnutie
 • Zvýšenie svalovej sily a vytrvalosti

 

Čo je L-karnozin?

l carnosine a krv   l carnosine štruktúra molekúl

L-karnozín je malý peptid, ktorý obsahuje dve aminokyseliny, beta-alanínu a histidínu. To je nájdené v pomerne vysokých koncentráciách v rôznych telesných tkanivách, najmä v kostrových svaloch, srdcového svalu a mozgu. Pozoruhodné je, že tieto dve aminokyseliny pracujú oveľa efektívnejšie samotne, ako by to urobili keby sa na prvom mieste spojili za vzniku L-karnozínu. Kým ešte v kombinácii, majú jedinečnú schopnosť omladenia buniek, aby boli staré bunky mladšie a predlžujú im ich životný cyklus. L-Karnosin je jediná zlúčenina komerčne dostupná, ktorá má túto veľmi vzácnu a jedinečnú schopnosť.

Čo znamená L-Karnosin a čo robí?

L-Karnosin výživové doplnky sú veľmi populárne medzi kulturistami a športovcami predovšetkým pre zlepšenie svalovej únavy. L-Karnosin v súčasnej dobe považovaný za jeden z najdôležitejších doplnkov pre dlhovekosť na základe jeho vlastností. Má silné a špecifické antioxidačné účinky, chráni pred poškodením žiarenia, zlepšuje funkciu srdca, a podporuje zotavenie z poranenia.

 

Pri užívaní L-Karnosinu pravidelne sa budete cítiť lepšie a mladšie v každom smere. L-karnosín má jedinečnú schopnosť opraviť bunky, a chrániť ich zvýšením účinnosti mnohých iných zlúčenín v tele, znamená že jeho účinky sú početné a pozoruhodné.

 

Ateroskleróza a starnutie: Karnozin pôsobí ako antiglycating činidla, čím sa znižuje rýchlosť tvorby pokročilých glykácia konečných produktov (Ages), (látky, ktorá môže byť faktorom v rozvoji alebo zhoršení mnohých degeneratívnych ochorení , ako je diabetes , ateroskleróza , chronického zlyhania obličiek a Alzheimerova choroba. V konečnom dôsledku znižuje nahromadenie a rozvoj aterosklerotických plakov.

Neskontrolované štúdie a nároky

Šedý zákal: Profesor Wang et al., v klinickej štúdii Štúdia s názvom "Použitie karnosinu ako prírodné anti-Senescence liečivá pre človeka" bola vykonaná na 96 chorých pacientoch so šedým zákalom rôznych stupňov závažnosti, u ktorých sa prejavila úspešnosť 80% v pokročilom senilnom šedom zákale, a 100% u pacientov s miernym až stredne silným zákalom, počas skúšobnej doby 6 mesiacov.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka: 1 kapsula

Množstvo v balení: 60 kapsúl

Množstvo na porciu: • L-Carnozin 500mg

Ďalšie zložky: celulóza, kapsule rastlinného pôvodu, oxid kremičitý, magnéziumstearát. Čistá hmotnosť: 53,6 g 

Vegan Product

Vezmite1-3kapsule denne s jedlom, alebo podľa odporúčanial ekára. Najlepšie, keď si to rozložíte do samostatných stravovacích príležitostí.

Upozornenie: Ak stetehotná, alebo chceteotehotnieť, alebodojčíte, poraďte saso svojímlekárompredpoužitím tohto výrobku

L krnozin.

l kaznozin vzorec   l karnozin práca

Dr. OZ a jeho výklad.

 

Video

 

 Je to veľmi ženská túžba vyzerať mladšie, zatiaľ čo teraz žijú dlhšie. Nové výskumné body ukazujú revolučné prelomové anti-stárnutie a vidia, že môžu prispieť k dosiahnutiu tohto sna. Táto karta, je v prirodzene sa vyskytujúce molekulách nachádzajúcich sa v mozgu a svalových bunkách ktoré udržujú vašu pleť vláčnu.  

 

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Mária
2015-05-17

Dobrý

Som spokojná

úroveň 
Blavak
2015-04-09

Užívam aj s manželkou.

Biovea pohotovo reaguje. Ochota sa cení.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

L-CARNOSINE , L karnozin

L-CARNOSINE , L karnozin

L-CARNOSINE 500 mg 60 kapsúl. Vytvára protirakovinové účinky pre telo. L carnosine omladzujr staré bunky. Chráni proti tvorbe žalúdočných vredov a pomáha uzdraviť existujúce vredy...

kvalita výroby

Predtým 39,90 €-

Napíšte hodnotenie

5 iné produkty v danej kategórii