MAQUI Bobuľa 500mg 60 kapsúl Zobraziť väčšie

MAQUI Berry

2177

Nový produkt

kvalita výroby    

Predtým 29,90 €

V nasledujúcej dodávke

22,00 €

Pridať k obľúbeným

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1,00 € Až do 2,00 €
3 1,00 € Až do 3,00 €
Maqui je 3x silnejšie ako ACAI
 • Najvyšší antioxidant (bobuľa)  / ovocie vo svete
 • Podporuje chudnutie
 • Zvyšuje silu a energiu
 • Podpora zdravého starnutia
 • Neutralizuje voľné radikály
 • Vynikajúci zdroj vitamínu C, vápnika, železa a draslíka
 • Zvýšenie energetickej hladiny
 • Anti-zápalové  aktivity
 • Chráni proti oxidácii LDL
 • Posilňuje kosti a kĺby
 • Vyčistí pokožku a pomáha chrániť pred slnečným poškodením

Čo je Maqui Berry (Bobuľa)?

Maqui antioxidant            maqui bobule


 Unikátne hlboko fialové bobule, ktoré rastú v odľahlých častiach vzdialenej Patagónie, v jednej z najčistejších, najúrodnejších miest na Zemi. Mapuches Indický historicky pochádzajúci z  Patagónie Divoká Bobuľa, listy, stonky a plody, sa používali na liečenie rôznych chorôb. Maqui bobuľa je v súčasnej dobe číslo jedna na stupnici ORAC. Napríklad Acai má hodnotu ORAC  iba 16 700, zatiaľ čo Maqui Bobuľa mal rating ORAC cez 27 600! To je viac ako Acai. Stupnica ORAC zahŕňa každé jednotlivé jedlá vo svete a meria množstvo antioxidantov, ktoré tieto potraviny  obsahujú. Maqui bobuľa nielen obsahuje viac antioxidantov, ako žiadna iná potravina, ale v skutočnosti zdvojnásobuje číslo dve jedlá. Maqui Bobuľa je široko uznávaná ako predná super  bobuľa v dnešnom svete, najznámejšia pre jej extrémne vysoké antioxidačné a anti-poburujúce vlastnosti. Malá a chutná, tmavo-fialová Maqui klasifikovaná ako "Super Bobuľa" je tiež bohatým  zdrojom vitamínov A a C, draslíku, vápnika a železa.

 Čo Maqui Bobuľa robí?

Metabolizmus: Maqui bobuľa urýchľuje metabolizmus a pomáha pri chudnutí. Klinické štúdie  spájajúcej s bobulou Maqui na zníženie hmotnosti bolo vykonané v Univerzity of Texas v Austine na 500 jedincov (rovnaký počet mužov i žien). V skupine, v ktorej jedli bobule Maqui sa zistilo, že stratili väčšiu váhu, a boli najlepší pri udržaní váhy, ktoré sa udržalo po dobu 6 mesiacov. Keď sa snažíte schudnúť, je vhodné trochu si pomôcť s bobuľami Maqui. Bobuľa Maqui  odstráni všetky toxíny a chemikálie, ktoré našli spôsob, ako sa vo vašom tele uložiť. To umožní, aby vaše telo bolo zdravé čo umožňuje oveľa efektívnejší proces, ak sa snažíte metodicky schudnúť.

 Anti-stárnutie: Keď starneme, naše bunky sú postihnuté voľnými radikálmi. Dôsledkom toho je, že naše orgány sa začnú  zhoršovať. Naše telá sú postavené v obranné systémy ochrániť nás od toho, to však oslabuje obranný systém hlavne u starších. Pridanie antioxidantu zabráni poškodeniu voľnými  radikálmi, čo môže mať obrovský prínos. Maqui bobuľa nám dáva úžitok vďaka svojej super vysokej hladine antioxidantov. Použitie Maqui bobule môže pomôcť posilniť váš imunitný systém a pomáhajú presadzovať zdravie.

 Proti-zápalom: Bobuľa Maqui je veľmi mocná "anti-poburujúca". Veľa ľudí trpí zápalmi až do  morku kostí a kĺbov a bobuľa môže znížiť zápal.

 Maqui Bobuľa pomáha vašej pleti, urýchlenie trávenie, posilňujú vaše kosti a kĺby, a ešte oveľa viac. Hovorí sa, že tým, že berieme dávky Bobule Maqui každý deň , že robíme niečo pre seba dosť neuveriteľné.

Je to tak silné, že pomáha vášmu zdraviu  pre srdce, podporuje jasnejšiemu myšlienkovému procesu, a dokonca aj zníži riziko vzniku rakoviny a cukrovky. Maqui Bobuľa je oveľa silnejšia ako Acai Bobuľa, granátové jablko a čučoriedka  preto, že je nabitá viacerými výhodami a množstvom antioxidantov, ako všetky ostatné dohromady.

 Čo je ORAC Stupnica?

 Oxygén Radical Absorbancia kapacita (ORAC), skóre zo skúmania  analýzy vyplýva, pre opatrenia, antioxidačnéj hladiny potravín a iných chemických látok. Ak sú potraviny s vysokým ORAC skóre, potom to znamená, potraviny s vysokým obsahom antioxidantov. Antioxidačná  sila je jej schopnosť eliminovať voľné kyslíkové radikály. Skóre ORAC - vyššie skóre znamená lepšie jedlo, ktoré nám pomáha v boji s chorobami, ako sú srdcové ochorenia a rakoviny.  Potraviny s vysokým skóre ORAC môžu byť schopné chrániť bunky a ich súčasti z oxidačného poškodenia. Kyslíkové radikály sú chemické látky, ktoré pôsobia prirodzene v tele  cez proces oxidácie. Každodenné funkcie ako trávenie s fyzickou aktivitou produkujú kyslíkové radikály. Denné expozície znečisteného vzduchu, pokazeného jedla a oxidačných žiarení zo Slnka  a elektrických spotrebičov, aj tomu prispievajú.

 Rastúci počet odborníkov na výživu radí jesť škálu farebného ovocia a zeleniny a tak dostať rovnováhu, rad vitamínov a minerálnych  látok. V porovnaní s bežnými greeny, je tmavofialová Maqui bobula naplnená antocyaniom, a je silný antioxidant, čo sa odráža v jeho vysokej ORAC (Oxygén Radical Absorbancia Capacity) hodnotení nezávislým  laboratóriom. Správy Brunswick Laboratories (MA) uvádzajú, že hodnota ORAC pre bobule Maqui je 27 600, hodnota, ktorá ďaleko prevyšuje veľa zeleniny, ale aj ostatných Super Foods ako Acai Bobule (16 700),  granátové jablká ( 10 500) a jahodové Blue (6 500) Veľká hrsť čučoriedok má skóre ORAC okolo 6.

Vlastná skúsenosť.


Veľmi sa nám osvedčilo Maqui na skryté zápaly v tele, ktoré lekári nevedeli identifikovať. Rôzne vyšetrenia, ktoré urobili neviedli k žiadnej náprave. Po troch mesiacoch užívania Maqui skončilo trápenia s bolesťami kĺbov s čim som trpela 5 rokov. Na túto plodinu nedám dopustiť. Viacerí obézni ľudia nám potvrdili, že s Maqui schudli. Acai im nepomohla. To je jasný dôkaz toho že najprv treba telo zbaviť toxínov pre správnu činnosť metabolizmu.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka : 1000mg

Balenie : 60 kapsúl

Zloženie kapsule:Maqui Berry (aristotelia chilensis)

 4:1 Extrakt: 500mg

Ostatné zložky: ryžová múka, celulóza a prírodný stearan horečnatý.

Vegán  produkt

Čistá hmotnosť:31,5

Vezmite  ( dospelí) 2 kapsule denne a zapite vodou.

Upozornenie: UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento doplnok, ak je bezpečnostná  pečať na fľaši  poškodená. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Tu je to, čo je známe, doteraz:

Maqui bobule sú veľmi bohaté na antokyany, ktoré sú fialové pigmenty s veľmi vysokou antioxidačnou aktivitou. Konkrétne Maqui bobule obsahujú vysoké množstvo antokyanov tzv. delphinidins, ktoré sú tiež nájdené v fialových ostružlinách a hroznovej réve. Ale v Maqui bobule, tieto zlúčeniny sú uvedené v nezvyčajne vysokých množstvách. Tieto delphinidins ukazujú silný protizápalový účinok, tak pomáhajú znížiť riziko rôznych degeneratívnych ochorení, ktoré zahŕňajú zápal. Tieto pigmenty tiež inhibujú rast rakovinových buniek hrubého čreva.

Zápal je súčasťou prakticky každých degeneratívnych ochorení, kardiovaskulárne ochorenia diabetom a artritída. Každá choroba, ktorá sa končí "nestál", je zápalové ochorenie. Antokyány vykazujú silný protizápalový účinok, a to aj ako lieky na rovnaké účely, a to bez negatívnych účinkov.

Antioxidačné zlúčeniny v Maqui bobule pomáhajú, zabrániť oxidácii cholesterolu v krvi. Oxidácia cholesterolu je faktorom v rozvoji kardiovaskulárnych chorôb, vrátane infarktu myokardu, mŕtvice a kôrnatenie tepien. Pravidelný denný príjem Maqui bobule, alebo šťavy je múdra investícia do lepšieho kardiovaskulárneho zdravia.

Zaujímavé je, že príjem z Maqui plodov alebo ich šťava spôsobuje výrazné zvýšenie inzulínu v tele. V skutočnosti sa zdá že Maqui to urobí lepšie než akékoľvek iné známe rastliny.

Čo to znamená?

Konzumácia Maqui bobule alebo ich šťava s jedlom, alebo po jedle môže pomôcť potlačiť hladiny glukózy v krvi, a tým vyrovnáva energiu a zabraňuje tvorbe nových tukových buniek. V dôsledku toho, sa Maqui môže ukázať ako prospešná pomoc pri regulácii hmotnosti.

Maqui tiež ukazuje, antibakteriálne účinky, čo naznačuje, že to môže pomôcť v prevencii ochorenia v dôsledku alimentárnych choroboplodných zárodkov. Domorodci Mapuche jedia Maqui bobule a pijú svoju šťavu po celé stáročia. Aj ďalší ľudia pôvodom z iných krajín v Čile urobil tiež to isté po veľmi dlhú dobu. Aj v prostredí, v ktorom je Maret doslova tak zaplavený maqui nazývajú ho výborné ovocie. Maqui stojí nad hlavu a ramenami nad väčšinou z nich, pokiaľ ide o dávky....

Zber maqui

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Iva
2015-05-23

Maqui pomáha

Maqui naozaj pomáha. Vyskúšala som možné i nemožné na chudnutie.Pri vysokom tlaku, cukrovke, obezite po 50 tke, korytnačom metabolizme,som dokázala za 4 mesiace užívania maqui schudnúť neuveriteľných 10 kg.Považujem to za skoro zázrak.Je pravda,že mi menej chutnalo jesť, vypila som denne 2 až 4 l tekutín, čím sa mi prečistil organizmus, zmenila som ľahko aj stravovací režim teda doobeda smoutie z ovocia alebo zeleniny, na obed na čo máte chuť, len v menšom množstve.Jesť len do piatej poobede.Pri užívaní Magui nebudete určite hladní, skôr sa budete do jedla nútiť.Preto môžete nastaviť správny jedálniček.


 • 1 z 1 označili toto hodnotenie ako užitočné.
úroveň 
František
2015-04-09

Maqui mi pomohlo shudnúť.

Skúšal som všeličo na chudnutie ale mne sa osvedčilo Maqui

úroveň 
Denisa D
2015-03-31

Maqui

Mne pomohlo Maqui pri chudnutí. Predtým som skúšal Acai a nepomohlo mi to. Vrelo odporúčam.

 • 1 z 1 označili toto hodnotenie ako užitočné.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

MAQUI Berry

MAQUI Berry

kvalita výroby    

Predtým 29,90 €

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii