MACA ORGANICS 500mg 60 kapsúl Zobraziť väčšie

MACA organická

1122

Nový produkt

MACA ORGANICS 500 mg 60 kapsúl. MACA podporuje: žľazovej systémy. Pohlavné túžby Sexuálne Funkcie koncentráciám. Maca zvyšuje pracovnú vytrvalosť, tvorí bariéru Proti učinkom stresu. Maca zvyšuje produkciu a pohyblivosť spermií.

Výrobok má schválenie UVZ SR

kvalita výroby        

Predtým 17€

Na sklade

12,00 €

Pridať k obľúbeným

Maca - Lepidium Meyenii - je komplexným vysoko nutričným doplnkom stravy.

  • Podporuje žľazové systémy.
  • Podporuje pohlavnú túžbu a sexuálne  funkcie.
  • Zvyšuje fyzickú energiu a vytrvalosť.
  • Podporuje duševnú jasnosť a koncentráciu.
  • Podporuje vytrvalosť a tvorí bariéru proti  účinkom stresu.
  • Môže zvýšiť pracovnú výkonnosť.
  • Podporuje u mužov produkciu spermií.

Čo je Maca a kde sa to vzalo?

maca            maca organická

 Maca je koreň, ktorý rastie vo vysokých horách Peru. Je bohatá na obsah živín ako  rastlinný vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a meď. Ďalej obsahuje vitamín C, niacín (B3) a vitamíny B6, B12, draslík. Je to prirodzený hormonálny  vyrovnávač, ktorý poskytuje veľký zdravotný prínos pre mužov aj ženy.

 Vzhľadom k svojej vysokej nutričnej hodnote, to nie je len populárne ako zvýšenie sexuálnej túžby a záchranca príznakov menopauzy, ale tiež výrazne ovplyvňuje energiu, vytrvalosť, depresiu, pamäť a ďalšie.

 Čo to robí a aké vedecké výskumy dávajú dôkazy na  jeho podporu?

 Kŕmenie vysokými dávkami výťažkov z koreňa Maca sa u bežných myších samcov strojnásobila frekvencia, s akou sa párili so samicami myší. To tiež znížilo čas o polovicu, ktorí krysy potrebovali s erektívnou dysfunkciou potrebnou medzi jednotlivými spojeniami.

 Ďalšie štúdie na potkanoch ukazujú, že kŕmenie s Maca zabraňuje narušeniu pri vysokej nadmorskej výške vo formácii v spermiách. Ďalšie výskumy naznačujú, že kŕmenie potkanov Makou znižuje veľkosť ich prostaty.

 Štúdie človeka s Maca potvrdzujú zistenia na hlodavcoch. Výskumní pracovníci na Univerzite Peruano Cayetano Heredia, v Lime, Peru, vykonali v 12-týždňovej dvojito zaistenej, kontrolovanej-placebom, náhodne vybraných ľudí  pre štúdu, v ktorej bola aktívna liečba s rôznymi dávkami Maca v porovnaní s placebom. Muži vo veku od 21 do 56 rokov užili 3 g Maca. Zlepšenie sexuálnej túžby bolo pozorované u Maca po 8 týždňoch liečby. Testosterón v sére a hladiny estradiolu sa nelíšili u mužov liečených makou, ako aj u pacientov liečených placebom.

 Ďalšia štúdia bola navrhnutá pre stanovenie  účinku 4-mesačné perorálne podávanie tabliet maky na kľúčové analýzy u dospelých normálnych mužov vo veku 24 až 44 rokov. Deväť mužov užívalo tablety maky (1500 alebo  3000 mg / deň) počas 4 mesiacov. Sérum luteinizačného hormónu, folikuly stimulujúci hormón, prolaktín, testosterón a hladiny estradiolu boli merané pred a po liečbe. Liečba Macou mala za následok  zvýšenie objemu semena, počet spermií na ejakuláciu, a pohyblivosť spermií. Sérové hladiny hormónov sa nemení.

Má Maca nejaké vedľajšie účinky?

Nie sú známe  žiadne nežiaduce účinky v tomto okamihu.

Neexistuje žiadny spôsob, ako na predávkovanie Maca, nie je tam z nej žiadna toxicita.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka: 500mg

Balenie : 60 kapsúl

Zloženie kapsule : MACA(Organic) Lepidium Meyenii 4:1 500mg.

Ostatné zložky: ryžový prášok, oxid kremičitý, prírodný magnézium stearát,

Vegan produkt.

Vezmite (dospelý) 1 kapsulu denne s jedlom.

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, informujte ošetrujúceho lekára  pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento doplnok, ak bezpečnostná pečať na fľaši je poškodená. Výživový doplnok nemôžete považovať ako náhradu pestrej stravy. Nepresiahnite odporúčanú dennú dávku.

Z Internetu.

Maca je rastlina, ktorá rastie v strednej Peru s náhornými plošinami v Andách. To bolo dávno keď sa začala pestovať ako zeleninová plodina v Peru po dobu najmenej 3000 rokov. Maca je príbuzná reďkovke a má vôňu podobnú karamelu. Jej koreň sa používa na výrobu liekov.

Maca sa používa na "chudokrvnosť krvi" (anémia); chronický únavový syndróm (CFS); a zvýšenie energie, vytrvalosť, športový výkon, pamäť a plodnosť. Ženy používajú Macu pre ženskú hormonálnu nerovnováhu, menštruačné problémy a symptómy menopauzy. Maca sa používa aj pre slabé kosti (osteoporóza), depresia, rakovina žalúdka, leukémia, HIV / AIDS, tuberkulóza, erektilná dysfunkcia (ED), vzbudiť sexuálnu túžbu a k posilneniu imunitného systému.

maca organická

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Vlado
2015-04-09

Starí indiáni vedeli na čo je Maca.

Super!!!!!

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

MACA organická

MACA organická

MACA ORGANICS 500 mg 60 kapsúl. MACA podporuje: žľazovej systémy. Pohlavné túžby Sexuálne Funkcie koncentráciám. Maca zvyšuje pracovnú vytrvalosť, tvorí bariéru Proti učinkom stresu. Maca zvyšuje produkciu a pohyblivosť spermií.

Výrobok má schválenie UVZ SR

kvalita výroby        

Predtým 17€

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii