DIGESTIVE ENZYME COMPLEX 104mg 180 Zobraziť väčšie

DIGESTIVE ENZYM - trávenie

311

Nový produkt

kvalita výroby

Predtým 28,95 € 

Na sklade

23,95 €

Pridať k obľúbeným

Digestive enzym.

Tráviaci enzým komplex: Podporuje zdravé trávenie

  • Pomáha znížiť príznaky spojené s neznášanlivosťou laktózy
  • Pomáha s významným znížením plynu a nadúvanie spojené s prijímaním vysoko kalorických jedál s vysokým obsahom tuku pri užívaní niektorých enzýmov.
  • Možné upokojenie problémov pokožky spojené s rosaceou (začervenanie tváre)

 Čo je tráviaci enzým Komplex a čo to robí?

digestive enzym a trávenie

 Prípravky klasifikované ako tráviace enzýmy uľahčujú trávenie, vstrebávanie živín, pomáhajú udržiavať správne pH v tráviacom trakte a pôsobia ako bariéra proti invázii vírusov a baktérií. Existuje sedem základných typov tráviacich enzýmov, z ktorých každý má rôzne podskupiny klasifikácie a rôzne funkcie. Základné enzýmy a ich špecifické funkcie sú nasledujúce: amylázy trávia škrob, celulóza trávi vláknu, laktázy trávi mliečne výrobky, lipáz trávi tuky, oleje a triglyceridy, maltase trávia škrob a zrná, proteázy trávia bielkoviny a sacharózu trávia cukry.

 Kto potrebuje tráviaci enzým Komplex a aké sú príznaky nedostatku?

 Zlá tráviaci funkcia bola spojená s mnohými príznakmi a širokým spektrom klinických zažívacích podmienok. Je tiež dôležité si uvedomiť, že bolo len málo klinických štúdií o používaní tráviacich enzýmov produktov v liečbe určitých zažívacích podmienok. Použitie tráviacich enzýmov na liečbu príznakov trávenia a zdravotné podmienky spojené s tráviacimi problémami pochádzajú väčšinou z pozorovania a zdravotnej starostlivosti neoficiálnych správ lekára a nárokov výrobcu produktov. Aj keď je nedostatok vedeckých výskumov k overeniu účinnosť tráviacich enzýmov, tieto produkty sa stali široko uznávané a používané sa po celom svete na pomoc pre zdravé trávenie.

 Prečo tráviaci enzým Komplex ?

 Trávenie: Tráviaci enzým Komplex môže odvrátiť tráviace problémy, ktoré môžu nastať s normálnym starnutím. Mnoho lekárov tvrdí, že problémy s trávením sa čoskoro vyvinie v ďalších desaťročiach, pretože zásoby tráviacich enzýmov poklesnú s pribúdajúcim vekom. Vzhľadom na doplnkové enzýmy, ktoré pomáhajú obnoviť dobré trávenie treba doplniť úbytok týchto zásob. Pomáhajú pri liečbe nadúvania, pálenie záhy, syndróm dráždivého čreva, a ďalšie tráviace ťažkosti. Takmer všetky druhy zažívacích problémov, môžu ťažiť z enzymoterapie. V prípade pálenia záhy, napríklad myslíme na to, že akýkoľvek iný spôsob, ktorý urýchľuje vyprázdňovanie potravy zo žalúdka, môže tiež znížiť žalúdočné kyseliny a zmierniť podráždenia pozdĺž zažívacieho traktu. Náš hnev kvôli syndrómu dráždivého čreva, alebo zápalové ochorenie čriev (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída) môže byť zmiernená.

 Rakovina: Tráviaci enzým komplexne môže poskytovať nutričnú ​​podporu onkologických pacientov. Aj keď chýbajú konečné štúdie, niektorí praktici predpisujú vysoké dávky enzymoterapie, ako prídavnú podporu (ods ) liečba rakoviny pankreasu, hrubého čreva, pľúc a ďalších orgánov. Enzýmy sú taktiež uvedené na upokojenie vedľajších účinkov chemoterapie a aj pred nepriaznivým režimom žiarenia. Vysoko koncentrovaná zmes pankreatických enzýmov ukázala nejaký skorý prísľub proti mnohopočetným myelómom a imunitnému systému rakoviny. Niektorí lekári, ktorí používajú alternatívne terapie na liečbu rakoviny s vysokým obsahom dávky enzýmov veria, že enzýmy môžu mať priamy vplyv na samu rakovinu.

 Rosacea: Ovládanie červene z rosacei. Vzhľadom k malému množstvo doplnkov tráviaceho enzýmu s jedlom môže zlepšiť túto chronickú kožnú sťažnosť. Osvedčenia od pacientov a hrsť malých štúdií naznačujú, že to môže byť efektívny prístup.

logoMáme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Denná dávka: 2 kapsule

Dávok v balení: 90

Zloženie kapsule: Tráviaci enzým Blend 104 mg

• Bromelain (od ananás) 120 GDU

• Papaín (z papáje ovocia) 600,000 FCCPU

• Proteázy 4,5 (od Asperilla oryzae) 10 SAPu

• Amyláza (od Asperilla oryzae) 400D

• Lipáza (od Asperilla niger) 60 FCCLU

• Proteázy 4,5 (od Asperilla oryzae) 400 HUT

• Laktázy (od Asperilla oryzae) 20 ALU

• Celuláza (z Trichoderma longbrachiatum) 10 CU

• Hemiceluláza (od Asperilla niger) 10 HCU

Ostatné ingrediencie: ryžové otruby, ryža prášok, celulóza, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Alergénne informácie: Neobsahuje mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, pšenica, sója, umelé farbivá, príchute ani konzervačné látky

Čistá váha: 90.2g

Vegan produkt

Vezmite dva (2) kapsule až trikrát denne pri jedle.

Upozornenie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poradiť sa s lekárom pred použitím tohto produktu. Uchovávajte prístroj mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento liek, ak bezpečnostný uzáver na fľaši je prerušené.

Digestíve enzým.                                                  Premena maltózy na glukózu.

digestive enzym    dyg. enzym štruktúra

Tráviaci trakt.

tráviaci trakt

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Juraj
2015-04-09

Enzym

Pomohol mi na trávenie. Super produkt.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

DIGESTIVE ENZYM - trávenie

DIGESTIVE ENZYM - trávenie

kvalita výroby

Predtým 28,95 € 

Napíšte hodnotenie

2 iné produkty v danej kategórii