VITAMIN K2 100mcg 30 kaps.     Zobraziť väčšie

VITAMIN K2

3223

Nový produkt

Predtým 53,95 € 

VITAMIN K2 100 mcg 30 kapsúl.  Vitamín K2: Podporuje zdravie kostí a krvného obehu. Vápnik z ciev ukladá do kostí. Vhodný pri osteoporóze.

kvalita výroby

Predtým 23,95 € 

V nasledujúcej dodávke

19,95 €

Pridať k obľúbeným

Vitamín K2: Podpora pre zdravie kostí

 • Zásadný význam pre zdravie a obnovu kostí
 • Podpora krvného obehu
 • Vyrobené z natto - skvasené Sójové bôby

nato obr   kosti a K2

 

Málo známe japonské sójové jedlo môže byť jedno z najviac výživných potravín na Zemi. Medzi mnohé jeho vlastnosti je, že je jedno z najlepších zdrojov vitamínu K2, ktorý podporuje kosti a zdravý krvný obeh. Natto je fermentované sójové jedlo, ktoré bolo jedlom po stáročia v Japonsku. Jeho intenzívna vôňa a mazľavá konzistencia sa nepáči mnohým ľuďom zo západu, ale máte jesť misku natto, aby ste získali svoje nutričné ​​bohatstvo. Baktérie, ktoré sa fermentujú v natto, Bacillus subtilis, je jedným z najsilnejších zdrojov silnej formy vitamínu K, nazvanej K2, odkedy bol objavený.

Vitamín K2 je preplňovaná forma vitamínu K. Prečo preplňovaná? Má to všetky výhody vitamínu K, ale zostáva dlhšie v krvnom obehu a je aktívna k väčšiemu počtu orgánov a tkanív. BIOVEA®  vitamín K2 je zásadný pre silné kosti a jasne aj obehový systém.

Prevrat vo vellness s vitamínom K2

Vitamín K-1, tiež známy ako fylochinon, sa nachádza v rastlinách. Vitamín K2, nazvaný manaquinone (MK) sa nachádza u zvierat alebo v baktériách. Vitamín K2 z BIOVEA® je vyrobený z natto baktérie ktoré obsahuje vysoko účinný vitamín K2. V porovnaní s vitamínom K-1, K2 má porovnateľné výhody, ale má vyššiu koncentráciu obehu vo viacerých rôznych oblastiach tela. Jednoducho povedané, funguje ťažšie a zostane v práci dlhšie, v ďalších častiach tela, ako K-1

Zdravý krvný obeh, zdravé kosti

Vitamín K je nevyhnutný pre zdravú tvorbu kostí a ich regeneráciu tým, že sa podieľa na syntéze osteokalcínu, proteín v kostnom tkanive, na ktorom vápnik kryštalizuje. Ako Vitamín K pomáha budovať kosti, ale tiež inhibuje vápenatenie ciev. Táto funkcia "vápnik transport", s ktorou odstraňuje vápenaté usadeniny z ciev, kde nie sú potrebné, a pracujúce v spojení s vitamínom D zvyšuje usadeniny vápnika v kostiach, kde je najviac potrebný vápnik. Vitamín K tiež hrá dôležitú úlohu v črevách, pomáha premeniť glukózu na glykogén pre skladovanie v pečeni.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Kedy užívať vitamín K2

Pre zdravé kosti, srdce a prevenciu rakoviny je zásadne dôležitý vitamín K2, ktorého máme v strave nedostatok a o ktorom lekári takmer nič nevedia. Príjem vitamínu K2 je tiež nevyhnutné zabezpečiť pri užívaní doplnkov vápnika a vitamínu D.

VIAC ovitamíne K2

Zloženie:

Denná dávka: 1 kapsula

Porcií v balení: 30

Množstvo na jednu porciu: • Vitamín K2 (ako menachinón) 100 mcg • lucerny (Medicago sativa) 300 mg

Ostatné zložky: Rastlinné (puzdro), ryžová múka, MCC, askorbylpalmitátu a oxid kremičitý.

Dávkovanie: Vezmite jednu (1) kapsulu denne s jedlom. Upozornenie: Pred konzumáciou sa poraďte so svojim lekárom, ak v súčasnej dobe užívate nejaké antikoagulačné lieky (ako je warfarín, kumarín, heparín), alebo ak ste tehotná / dojčiaca. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento produkt, ak je bezpečnostný uzáver na fľaši je rozbitý. Nejedzte po záruke, ktorá je na fľaši. Vitamín nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú dávku

Jedlo Natto v Japonsku.

jedenie natto  natto japonské jedlo 

Kedy užívať vitamíny K2

 

Pre zdravé kosti, srdce a prevenciu rakoviny je zásadne dôležitý vitamín K2, ktorého máme v strave nedostatok a o ktorom lekári takmer nič nevedia. Príjem vitamínu K2 je tiež nevyhnutné zabezpečiť pri užívaní doplnkov vápnika a vitamínu D.

 

Zdroje vitamínu K2

 • fermentovaný sójový syr natto    
 • ďalšie fermentované potraviny, ako je kyslá kapusta    
 • živočíšne potraviny, ako sú vajcia a maslo, ale iba od zvierat prirodzene kŕmených trávou, teda určite nie z neekologických  
 • niektoré druh ysyrov, ako sú brie a gouda, ale množstvo nie je isté

 

Najdôležitejšou funkciou vitamínu K2 je zaistenie pohybu vápnika v organizme. Prakticky tento vitamín podporuje ukladanie vápnika v kostiach a zuboch a napomáha odstraňovať vápnikz miest, kde ho nechceme, ako sú artérie. Vitamín K2 ďalej aktivuje bielkoviny kontrolujúce rast buniek, atým môže ochraňovať pred vznikom nádorov.
 

Pre zdravé kosti, srdce a prevencia rakoviny je zásadne dôležitý vitamín K2, ktoreho máme v strave nedostatok o ktorom lekári takmer nič nevedia. Príjem vitamínu K2 je tiež nevyhnutné zabezpečiť pri užívaní navyše aj vápnika vitamínu D.

Riziká nedostatku K2

Pri nedostatku vitamínu K2 nedochádza k aktivácii bielkovín, ktoré ukladajú vápnik na správnych miestach v organizme. Následkom môže byť zvýšené ukladanie vápnika v mäkkých tkanivách a cievach, kde jednoznačne škodí. Naopak hrozí nedostatočné ukladanie vápnika v kostiach, tým aj vyššie riziko vzniku osteoporózy.

V prípade užívania doplnkov vápnika alebo vitamínu D a súčasnom nedostatku vitamínu K2 v organizme hrozí vyššie riziko vzniku srdcového infarktu a mozgovej mŕtvice.

 

Odporúčaný príjem Optimálne množstvo vitamínu K2 stále ešte nie je stanovené. Ako najvhodnejšísa predpokladáná denná dávka 180 až 200 mcg. Bežný príjem vo vyspelých krajinách je iba 10% uvedeného množstva. Nedostatok vitamínu K2 je pritom spájaný s vyšším rizikom vzniku osteoporózy, mozgovej mŕtvice a srdcového infarktu, cukrovky, obličkových kameňov a nádorových ochorení. Vitamín K3, Menadion, je syntetická forma vitamínu K a neodporúčam ho.

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
Jozef
2015-06-10

K 2

Vyborny na kosti.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

VITAMIN K2

VITAMIN K2

Predtým 53,95 € 

VITAMIN K2 100 mcg 30 kapsúl.  Vitamín K2: Podporuje zdravie kostí a krvného obehu. Vápnik z ciev ukladá do kostí. Vhodný pri osteoporóze.

kvalita výroby

Predtým 23,95 € 

Napíšte hodnotenie