Pueraria Mirifica Krém II generácie 99 ml Zobraziť väčšie

Pueraria Mirifica - krém II

2437

Nový produkt

Pueraria Mirifica Krém II generácie 99 ml. Navrhnuté špeciálne pre zväčšenie pŕs a ku každodennej starostlivosti o prsia ( superprsia ).

kvalita výroby       

Predtým 39€

V nasledujúcej dodávke

28,50 €

Pridať k obľúbeným

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
2 1,00 € Až do 2,00 €
3 1,00 € Až do 3,00 €
4 1,00 € Až do 4,00 €
5 1,00 € Až do 5,00 €

Puerária Mirifica krém 99ml

Navrhnuté špeciálne pre zväčšenie pŕs a ku každodennej starostlivosti o prsia ( superprsia )

  • Zväčšenie pŕs
  • Starostlivosť o prsia
  • Znižuje jazvy pri každodennom používaní
  • Anti-starnutie vlastnosti
  • Obnovuje poškodenú kožu

 Čo Pueraria Mirifica robí ?

Masírovať 2x denne po dobu 10 min!

puereria mirifica krém

 Pueraria Mirifica nielen zlepšuje nutričné pomoc pre ženské telo, ale urýchľuje proces k posilneniu pŕs a má schopnosť trvalo udržať zvýšenú veľkosť pŕs. Ideálnou voľbou pri menopauzálnych problémov. Tiež zlepšuje nutričnú podporu pre prsníky, starostlivosť a pevnosť pŕs a dekoltu. Pueraria Mirifica je skutočný "multifunkčný" závod, ktorý funguje perfektne, ak je užívaná správne. Vaše telo sa bude cítiť mladšie, energické a bude vyzerť zdravšie. Vaša pokožka bude krásna, v top stave, plná živín, hladká a pružná. BIOVEA ® "S Pueraria Mirifica je určený špeciálne pre zväčšenie pŕs a ku každodennej starostlivosti o prsia. Obsahuje 15% Pueraria Mirifica Extrakt s pomocou za studena lisovaných olejov. Ideálnou voľbou pre ženy, ktoré už majú objem prsníkov, ale chcú zvýšiť svoju veľkosť. Denné používanie po dobu 2-3 mesiacov bude zobrazovať ohromujúce výsledky s tým, čo Pueraria Mirifica môže urobiť pre vás.

 BIOVEA ® Pueraria Mirifica Prsia Cream obsahuje tiež:

 • Pupalkový olej: Možno ho poznáte ako kyselina gama linolová ústny doplnok. Je však tiež užitočná ako olej v krémoch s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami. Ten je najlepšie používať pre suchú, starnúcu kožu.

 • Jojobový olej: Je to ľahký, textúrou cenený a hlboko prenikajúcí olej pre všetky typy pleti. Chemické zloženie jojobového oleja sa podobá mazu, prirodzenému mazivu kože. To dodáva jojobovému oleju výnimočné hydratačné a zvláčňujúce vlastnosti.

 • Avokadový olej: Je hlboký prenikavý olej a má mierne orechovú vôňu. Avokadový olej je veľmi bohatý, výživný a je vhodný pre podvýživou, suchú, dehydrovanú a zrelú pleť. Má vysoké množstvo mononenasýtených tukov a vitamín E. Avokádový olej je regeneračný a má vynikajúce hydratačné vlastnosti.

 • Bambucké maslo: Chráni a regeneruje pokožku. S vysokým obsahom vitamínu A, E a F. Poskytuje pleti všetky základné prvky, ktoré potrebuje pre dobré vyváženie, pružnosť a tón a môže byť použitý na všetky typy pleti. Chemické zloženie bambuckého masla sa nachádza v blízkosti vernix, látka nachádzajúca sa u novorodencov pri narodení. Je vynikajúce pre prevenciu a liečbu strií a ďalšie druhy jaziev. Bambucké maslo má vysokú koncentráciu nezmydliteľných mastných kyselín, ktoré podporujú bunkový rast a pomáha obnoviť poškodenie kože.

logo Máme za sebou sedem úspešných rokov spolupráce. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

 Aqua (voda),

Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil,

Simmodsia chinensis (jojobový olej),

Pueraria Mirifica (Kwao Krua) Extract,

Persea Gratissima (Avocado) Oil,

Izopropyl myristas,

Včelí vosk,

Kyselina stearová,

Cetylalkohol,

Butyrospermum Parkii (Bambucké Maslo),

Phenoxyethanol,

Allantoin,

Tokoferol acetát (vitamín E),

Polyakrylamidov (a) C13-14 isoparafinických (a) Laureth-7

Mesačná dávka nesmie presiahnúť spotrebu 56 ml.

 

Upozornenie:

Nepoužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca, alebo plánujete otehotnieť. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami, ak dôjde ku kontaktu vyplachujte dôkladne po dobu niekoľkých minút. Ak problém pretrváva, kontaktujte zdravotného profesionála. Výrobok je určený pre starších ako 18 rokov! Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte 56,6ml dávky tohto výrobku lokálne za mesiac. Poraďte sa so svojím lekárom pred používaním tohto produktu. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Prestaňte používať, ak sa objaví vyrážka alebo jej imitácie.

superprsia   pueraria mirifica koreň


Masáž vykonávajte 2 x po 10 minut. Prisníky po masáži prikryte teplým uterákon pre lepšiu absobciu krému do tela.

Všetok tovar posielame na dobierku I. triedou Slovenskou poštou.

 loga platby

Dodanie niektorých druhov tovaru môže trvať dlhšie ako by sme chceli. Obyčajne sa jedná o tovar na objednávku. Môže sa stať že tovar nie je v Európskom sklade, ale je v Amerike. Tento tovar firma Biovea má v ponuke na Internete.

Stane sa nám, že tovar zaplatíme a čakáme na dodávku. Dodávku nám rozdelia na viac častí a postupne ako príde tovar nám ho expedujú.

Toto nevieme ovplyvniť. ( Je tu ponúknutá možnosť prebrať tovar z Ameriky, čo by znamenalo vybaviť colnú deklaráciu tovaru. Tovar by sa potom predražil o vzniknuté náklady. Preto túto možnosť nevyužívame! )

Ďakujeme za pochopenie.

úroveň 
tatiana
2015-04-09

Pueraria.

Som s týmto produktom spokojná. Neberiem ho na rast ale na pokožku. Stratili sa mi vyrážky a pleť je hladšia.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Pueraria Mirifica - krém II

Pueraria Mirifica - krém II

Pueraria Mirifica Krém II generácie 99 ml. Navrhnuté špeciálne pre zväčšenie pŕs a ku každodennej starostlivosti o prsia ( superprsia ).

kvalita výroby       

Predtým 39€

Napíšte hodnotenie